בי וומן » כתבות » אופרת סבון

אופרת סבון 

אופרת סבון, מדור: לייפסטייל, עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 30/07/2019

צבעים משתנים, שקיפויות וצורניות אמורפית ודינמית שאינה משעממת לרגע הם רק חלק ממאפייני קולקציית התאורה Soap של המותג הצ'כי Bomma המיובא ארצה על ידי קמחי תאורה. הקולקציה הינה אינטרפטציה עדכנית לקולקציית Soap האייקונית שזכתה בשנים האחרונות להצלחה גדולה. בזאת החדשה קיבלו צבעי המנורות מימד כהה ומתכתי יותר שמשווה להן מראה דרמטי ועוצמתי. כפועל יוצא, יש שמקבילים את הסדרה, המעוצבת בהשראת בועות סבון, לשירה- הלא כל יום מזדמן לנו לחזות בגופי תאורה ארטיסטים שבכוחם לשנות את מראה החלל מקצה לקצה.

על עיצוב הסדרה אחראי אמן הזכוכית הצ'כי אוטה סבודה Ota Svoboda)) המשמש כראש צוות פיתוח המוצר של המותג. סבודה ידוע כמי שמצליח להוציא לפועל את חזונו היצירתי- אמנותי ובד בבד להטמיע בכל פריט היבטים טכנולוגיים על מנת ליצור גופי תאורה פיסוליים בעלי הארה רכה, עוטפת ופונקציונלית. הברק המתכתי של כל מנורה מייצר משחק של שקיפויות כך שצבען משתנה מעט בהתאם לזווית. כל אחד מהגופים מנופח בעבודת יד ללא תבנית מוגדרת ועל כן הוא שונה ממשנהו. כך, העיצוב הוא מעל לכל ספק ONE OF HIS KIND.

במסגרת הקולקציה מוצעות לא פחות מ-40 קונפגורציות שונות במגוון רחב של צורות, גדלים וצבעים מתכתיים בהם ירוק, זהב, כסוף, כחול, סגול ונוספים.להשיג בקמחי תאורה, הלחי 23 בני ברק.
chchc.jpg
קמחי תאורה, (צילום בומה צ'כיה)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: