בי וומן » כתבות » אהוד ברק – יושב ראש מפלגת ישראל דמוקרטית תאריך לידה 12.2.1942, בן מזל דלי.

אהוד ברק – יושב ראש מפלגת ישראל דמוקרטית תאריך לידה 12.2.1942, בן מזל דלי. 

אהוד ברק – יושב ראש מפלגת ישראל דמוקרטית תאריך לידה 12.2.1942, בן מזל דלי., מדור: טורים אישיים, מיסטיקה ורוחניות
פורסם בתאריך: 08/08/2019

מפתו של אהוד ברק נשלטת ברובה על ידי מזל דלי. עובדה זו גורמת לו להיות אידיאליסט, עצמאי מאוד בדעותיו, פועל מתוך תחושה של שליחות, אך נתון למצבי רוח והתפרצויות זעם.
כוכב התקשורת המוכר בשם מרקורי אף הוא נמצא אצלו במזל דלי מה שמצביע על אדם שחשיבתו הינה ייחודית, שבדרך כלל ינסה לפתור בעיות בדרך לא קונבנציונלית.
הכוח המניע אותו היא תחושה שיש לו ייעוד בחיים שעליו לבצע אותו. יכולת הדיבור שלו כאדם חכם מעולה ולא תתפסו אותו לא מוכן . את התשובות הוא שולף מהמותן ללא הכנה מרובה מראש, כשהוא סומך על יכולת האלתור שלו. נתון זה סיבך אותו לא אחת בבעיות אישיות בבית ואף בפוליטיקה כיוון שלפליטות פה יש תמיד מחיר ואכן המקורבים אליו יעידו על כך שיש לו פה גדול ועדיף להם להתרחק ממנו כאשר אינו במצב רוח טוב.

בילדותו סבל מחסך חום ואהבה בביתו ולכן לעיתים הוא נתון למצבי רוח שאינם טובים שאותם הוא יודע להסתיר בהצלחה , אך המקורבים אליו יודעים שעליהם להעתיר עליו הרבה רגש חם על מנת שביטחונו האישי יחזור אליו . הוא חזק באישיותו ולכן יש לו את היכולות בכל פעם להתרומם מחדש כמו עוף החול. עבודה קשה לא מפחידה אותו שכן הוא רגיל לכך.
במפתו – הכוכב המייצג את המוכר בשמו מארס נמצא במזל שור, עובדה שמלמדת על כך שהוא קשור מאוד לחומר ולעשיית רווחים ודווקא בנושאים אלה יפעל בשיקול דעת לאחר חשיבה מעמיקה על מנת לא לעשות טעויות.
גם בחיים הפוליטיים הוא מנסה לטוות את צעדיו כרקדן . פעם קדימה ופעם אחורה ויחפש את הרגע והאנשים הנכונים על מנת להשתלב ולהטביע את חותמו.
את חייו האישיים הוא לוקח ברצינות ומתכוון לכל מילה שהוא אומר ובמיוחד במערכת הזוגית שלו ובכל זאת, תמיד ישאיר לעצמו פינה אישית שהיא רק שלו וכמעט בלתי חדירה לאנשים. תכונה זו משאירה על הקרובים אליו את התחושה שהוא אכן חברותי מאוד ויש לו הרבה חברים, אך לעולם לא ייתן לאחרים להיכנס לתוך נשמתו ותמיד ישמור לעצמו טווח מרחק.

ולסיכום, זהו אדם הפועל מתוך אידיאל שעושה הפרדה מוחלטת בין העבודה לחייו האישיים ושהשאיפה הפנימית שלו לעולם טוב יותר, דוחפת אותו קדימה. אינו מפחד מעימותים, מתגמש עם נסיבות משתנות בפוליטיקה וסומך פעמים רבות על הסבלנות הרבה שתשתלם לו, כאשר יהיה עליו לבנות תשתית פוליטית.

בברכה
צילה שיר אל,
נייד 0522248626תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: