בי וומן » כתבות » שמלות כלה אקולוגיות - יש דבר כזה

שמלות כלה אקולוגיות - יש דבר כזה 

שמלות כלה אקולוגיות - יש דבר כזה, מדור: יחסים וזוגיות, אהבה וזוגיות
פורסם בתאריך: 12/08/2019

יש נשים שחולמות על השמלה הזו מילדות ואם לא מילדות אז בפעם הראשונה בו הן מתאהבות ועוד רגע רואות את עצמן מתחת לחופה , זה לא משנה באיזה רגע מגיעה ההשראה, אבל בסופו של ענין לכל אחת יש את שמלת חלומותיה או את השמלה בה תרצה לצעוד מתחת לחופה עם אהובה.

כשהגיע אצלי הרגע הזה, אחד התסכולים היו שמילא המחיר המטורף שדרשו ממני בכל מקום ,גם רוב העיצובים לא היו בדיוק מה שרציתי בכל שמלה היה לי מה לשנות ונתקלתי בחומות, תמיד זה היה כרוך בעוד כספים או רכישה של השמלה.

מפה לשם הגעתי לבאזר שמכרו בו שמלות יד שנייה , רכשתי אחת וחיפשתי לי תופרת שתגרום לזה להיראות בדיוק בדיוק כמו שאני רוצה , אחרי שיטוט ברשת בחיפוש אחרי תופרת מצאתי את בהדרה וכשהתקשרתי עדיין לא הבנתי איזה מזל היה לי שמצאתי אותה.

כבר בשיחה הראשונה משהו בה כבר הרגיע אותי ולשנייה נחתי מהמסע המטורף הזה של למצוא את השמלה הנכונה בין שלל חנויות ומעצבים שבכלל לא דיברו את אותה שפה שלי , הרגשתי מהרגע הראשון שהיא הייתה שם לפני הכול בשבילי נטו ! ממש כמו שהיא אומרת "אי של שפיות בעולם החתונות" מיד קבענו פגישה ואני הגעתי אליה עם השמלה.

כשוחחנו בטלפון היא אמנם הסבירה לי בפירוט את התהליך, שנעשה את השמלה ביחד, אבל רק שהגעתי לסטודיו הבנתי את התהליך באמת, במשך 7 שעות גזרנו חיברנו עם סיכות, הורדנו, חתכנו, שוב סיכות ואז תפירה וככה עברנו חלק חלק על השמלה שרציתי לשנות , הרגשתי שאני תופרת את שמלת הכלה שלי ברמה הכי מדוייקת שאפשר , בהדרה הייתה כל כך סובלנית אליי ( והיה צריך :-) ) וקשובה שהרגשתי שהיא כמוני, מתרגשת מהחתונה ממש כמוני.

בסופו של דבר חסכתי אלפי שקלים , מיחזרתי שמלה שקניתי מיד שנייה שנתפרה במיוחד בשבילי בתהליך אישי, עוצמתי ומהנה שלא ישכח במהרה , אקולוגית , יפה ולגמרי שלי :-)


מאז כבר שלחתי לבהדרה שתי חברות אחת שרצתה לשנות ולהתאים את שמלת הכלה של אמא שלה והשנייה שמלה שנקנתה באינטרנט והייתה צריכה לעבור שינויים שתיהן יצאו מאושרות, שלמות עם בחירתן וכל כך יפות.

אם את לפני חתונה ועדיין לא מצאת שמלה שמתאימה לך או בדיוק מה שרצית את חייבת לבקר באתר של בהדרה, הבחורה קוסמת ואני בטוחה שגם לך היא תוכל לעשות שמלה מקורית ומדהימה שתהיה מדוייקת

בהדרה עדי גולשמיט

2019.png
צילום- אלי חן


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: