בי וומן » כתבות » מוריה STORE מציגה: כ-תם ונשלם

מוריה STORE מציגה: כ-תם ונשלם 

מוריה STORE מציגה: כ-תם ונשלם, מדור: צרכנות, מוצרים
פורסם בתאריך: 14/08/2019


הסוף לכתמים – Spot
, ספריי חדש מליין המוצרים האקולוגים של חברת SUTTER איטליה. מנקה משטחי עבודה, פורמייקה, פלסטיק ודלתות, ומסיר כתמי דיו ושומנים קלים.

גם אקולוגי, גם בריח עדין וגם מנקה מדהים !
מכירים את הלחץ הזה, בכל פעם שהילד מתיישב ומצייר על השולחן בפינת האוכל או בסלון? כי אחרי שמחת היצירה, נשארים שם לנצח סימני הטושים והעטים העליזים. מהיום, אפשר גם בלי...

Spot- ספריי חדש מליין המוצרים האקולוגים של חברת SUTTER איטליה, מנקה בקלות כל משטח, ומתמחה במיוחד בהורדת כתמי דיו וצבע ממשטחים. מצוין גם למשטחי שיש!
מחיר: 25 ₪.
מהפכת ה- D.I.Y כבר כאן !
משוגעים על ניקיון? הכירו את מוריה STORE
לאחר 30 שנות פעילות בשוק המוסדי, והתמחות בניקיון בתי חולים, בתנאי חיטוי וסטריליזציה מתקדמים, החליטה חברת מוריה "להרים את הסחבה" ולהעלות מדרגה את רמת המקצוענות בשוק הפרטי, לרמה המאפיינת את השוק המוסדי. לשם כך הקימה את חנות הדגל של החברה – מוריה STORE.
רוצים להפוך למקצוענים בבית, ולחסוך מאות שקלים על אנשי מקצוע? מהיום הניקיון עובר לידיים שלכם.

מוריה STORE מחוללת מהפכה תפיסתית בעולם הניקיון, ומציעה מגוון רחב של מוצרים, המתאימים לצרכים ייחודים ופרטניים, לכל בעיה, לכל צורך ולכל משתמש. מתן פתרונות מוסדיים מקצועיים, המספקים מענה ממוקד ומדויק, שאינו מסופק על ידי חומרי הניקוי הקיימים בשוק הפרטי. מוצרים אלו גם חסכוניים וחזקים יותר בזכות מינון החומר הפעיל, הגבוה משמעותית מריכוז החומר הפעיל במוצרי הניקיון הפרטיים. בנוסף, מוצרי החברה משתלבים עם עידן ה- D.I.Y בעזרת מגוון מוצרים החוסכים מאות שקלים בהזמנת אנשי מקצוע, כגון פותחי סתימות, מנקי עובש, משקמי רצפות פרקט, מסירי חלודה ועוד, ההופכים אותנו למקצוענים בבית.

תשכחו כל מה שידעתם על ניקיון – בואו לבקר במוריה STORE
בניין לב הצומת, רח' בר יהודה 8, צ'ק פוסט- חיפה.
משלוחים לכל רחבי הארץ, וערכות ייעודיות למשרדים ולקהל הרחב.
04-7704020spot.jpg
תמונה- יחצ


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: