בי וומן » כתבות » מה עונדים ללימודים?

מה עונדים ללימודים? 

מה עונדים ללימודים?, מדור: אופנה ויופי, סטיילינג
פורסם בתאריך: 28/08/2019

סטודיו עדיים מכל הלב, המתמחה בתכשיטים ואקססוריז מעוצבים בעבודת יד, מציג מגוון רחב של תכשיטים צבעוניים, המתאימים הן מבחינת העיצובים והן מבחינת רמת המחיר, לילדות ונערות שאוהבות להגיע לבית הספר מעט מגונדרות!)papa.jpg
שרשרת פפיונים, 110 שח, להשיג בעדיים מכל הלב- קלישר 24 בני ברק, (צלם יוסי גמזו לטובה)בשנים האחרונות נהוגה בבתי הספר בישראל תלבושת אחידה, השומרת על רמה נאותה של שיוויון ואחידות בין כל חברי הכיתה. עם זאת ובמסגרת חוקי בית הספר החשובים, מי שחשוב לה הביטוי עצמי ומעוניינת להדגיש את הפן האופנתי, בהחלט יכולה לעשות זאת על ידי הוספתם של אקססוריז שונים ותכשיטים. בין תכשיטי הסטודיו ניתן למצוא כאלו צבעוניים וטרנדיים המתאימים לילדות ולנערות, העשויים מחומרים איכותיים ובטוחים, בניהם צמידים יפים, שרשראות עדינות ועגילים. כמו כן, הסטודיו מאפשר גם עיצוב אישי של תכשיטים, שיכול להוות מתנה נפלאה לסימון תחילת הלימודים. כל הכנסותיו של הסטודיו מופנות ליצירת מקומות פרנסה ותעסוקה לאנשים הנמצאים בשלבים שונים של הליך שיקום נפשי ומוכרים לסל שיקום. המחיר המחיר מ- 25 שקלים לפריט.

להשיג בסטודיו עדיים מכל הלב- קלישר 24, בני ברק. 077-3007155

para.jpg
טבעת פרפר, 65 שח, סטודיו עדיים מכל הלב (קלישר 24 בני ברק), (צלם יוסי גמזו לטובה)*תמונה בראש הכתבה-צמיד, 130 שח, להשיג בסטודיו עדיים מכל הלב- קלישר 24 בני ברק, (צלם יוסי גמזו לטובה)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

הבחירות השלישיות מגיעות
חשוב מאד להצביע- יודעת בוודאות מה לשים בקלפי
אין לי מושג למה אצביע
מתלבטת מאד
התעייפתי-כלל לא מתכוונת להצביע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: