בי וומן » כתבות » ניחוחות של חג....

ניחוחות של חג.... 

ניחוחות של חג...., מדור: אופנה ויופי, קוסמטיקה, טיפוח הגוף
פורסם בתאריך: 16/09/2019

בית האופנה GOLBARY משיק בימים אלה קולקציית בשמי שמן חדשה לנשים בגודל המתאים לנשיאה בתיק, בחמישה ניחוחות רומנטיים, המשלבים אלמנטים פרחוניים ופירותיים, בריח עדין ומתקתק.

CHARM - התווים העליונים משדרים רעננות של פירות הדר וטונים מתוקים של דבש ופריחת תפוז. במרכז הפירמידה יש דואט של גרדיניה ויסמין תווי הבסיס הם פטשולי אלגנטי ומאסק וניל עשיר.

JOYFUL - התווים העליונים משדרים ניחוח על בסיס גרדיניה וונילה עם טאצ' של פריחת הדרים ויסמין . במרכז הפרמידה הניחוח של וניל ועץ הארז משתלב ויוצר ניחוח פשוט ודינמי. תווי הבסיס הם מאסק ווניל מתוק.

TOUCH - התווים העליונים הם ענבר לבן ועץ הקשמיר המכיל מקבץ מרכיבי פירות הדר. במרכז הפירמידה לילך ופרח הלוף ובתווי הבסיס מאסק וניל ואמברוקסן .

MOOD- תערובת עדינה של תווי פרחים לבנים עלי נרולי ואמרליס לבן. במרכז הפירמידה חבצלת מים לבנה, נרקיס לבן וקשמרן. שילוב הניחוחות מותיר שובל חושני של הדי עצים בהירים וגווני אדמה.

EMOTION - התווים העליונים הינם של פריחת הדובדבן במלוא הדרה ותמהיל של מנדרינה וברגמון. במרכז הפירמידה תווי לב פרחוניים של סיגליות המתגברים עם ורד פסטלים. תווי הבסיס מכילים
קוקטייל של במבוק יבש, אלגום עם סיומת מושק.

עיצוב בקבוקי הבושם מתכתב עם ערכי המותג: נשיות, רכות, עדינות ואופנתיות. הבקבוקים בעלי קוים מעוגלים, פקק בגוון זהב, הנוזל בעל שקיפות לבנה - כל אלו מעניקים תחושה של תכשיט, המתאים גם כמתנה יוקרתית.


תכולה: א.ד.פ 10 מ"ל
מחיר לצרכן: 39.90 ₪

ניתן להשיג בחנויות גולברי ובאתר
rol.jpg
בשמי רול של רשת גולברי 39.90שח ליחידה צ(ילום ניר יפה)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: