בי וומן » כתבות » המתנה הכי טובה לחג היא שתפסיקו לעשן:

המתנה הכי טובה לחג היא שתפסיקו לעשן: 

המתנה הכי טובה לחג היא שתפסיקו לעשן:, מדור: בריאות, טיפוח הגוף
פורסם בתאריך: 26/09/2019

לקראת בואם של החגים, רבים מתלבטים איזו מתנה לקנות לבן הזוג, למשפחה ולחברים. מי שחפץ להעניק מתנה קצת שונה וחשובה הרבה יותר, שתהיה לה השפעה של ממש על חייו של האדם, ובמידה וכמובן האדם לו הנכם רוצים להעניק מתנה, מעשן, העניקו לו כמתנה לחג את ספרו של אלן קאר, הספר "הדרך הקלה להפסיק לעשן".

הספר יצא לאור לפני יותר מ-30 שנה ומאז סייע לרבים להפסיק לעשן בכל העולם (הספר תורגם ל-30 שפות!). אלן קאר, היה רואה חשבון בריטי ועישן בין 3-5 קופסאות ביום במשך שנים רבות. את הספר כתב מניסיונו האישי, ואולי בשל כך הוא הפך לאחד הכלים האפקטיביים ביותר עבור כל מי שמנסה להיגמל מעישון.
כל מעשן שקרא את הספר נחשף לראשונה לאמיתות שעומדות בבסיס מנהג העישון. הספר מפרק מיתוסים רבים הקשורים בעישון ובהפסקת העישון, וכך מאפשר לקורא להשתחרר מהצורך לעשן. הספר מנסה לפרק את התפיסה השכיחה של הסיגריות כמה שגורם להנאה בחייו של המעשן. קאר מדגים בספר כיצד דווקא לפני תקופת העישון, היו חיי המעשן מלאים ובריאים הרבה יותר. בנוסף על כך, אחת ממטרות הספר של קאר, הוא לפרק את הקשר שבין העישון לבין מנהגים שונים (כגון שתיית קפה בבוקר) על מנת להקל על המעשן את הפסקת העישון.
מלבד ספר, אלן קאר מציעים סדנאות גמילה לעישון בהן נעזרו כבר מיליונים מסביב לעולם והוכחו במסגרת מחקר בלתי תלוי בשיתוף ממשלת אירלנד כאפקטיביות ביותר מבין השיטות שנבדקו, גם לטווח של אחרי שנה. סדנאות אלן קאר מתקיימות כבר 12 שנים בישראל ונחשבות להצלחה גדולה, סניף הדגל התל אביבי נחשב לאחד מחמשת הסניפים המובילית של הרשת הבינלאומית. הסדנה היא הדרך היעילה להעביר את עיקרי השיטה הייחודית ולכל ספר, מצורף שובר הנחה לסדנה.
הספר נמכר בסניפי רשת אלן קאר (תל אביב, חיפה ורחובות) בעלות של 59 שקל, ניתן להתקשר לטלפון *6609 ולהזמין בדואר רשום, בקרוב ניתן יהיה לרכוש גם און ליין מהאתר.


kan2.png
צילום- יחצ


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: