בי וומן » כתבות » המראה התעשייתי כובש את המטבח הביתי

המראה התעשייתי כובש את המטבח הביתי 

המראה התעשייתי כובש את המטבח הביתימאת: מערכת האתר, מדור: עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 13/10/2019

העיצוב התעשייתי שובר בשנים האחרונות שיאים ונותן פייט של ממש לסגנונות הקלאסיים בזכות מראה נועז ובלתי שגרתי. הקונספט המחוספס והאורבני, שהחל להתפתח במקביל למהפכה התעשייתית ומושתת על אסתטיקה שמזכירה את זו ששבתי החרושת וסדנאות המלאכה, החל גולש לתוך הבתים ולחללי המטבח שמהווים בהם ציר חשוב, פרודוקטיבי ומרכזי. מטבחי המותג האיטלקי ALPES INOX, המיובא ארצה על ידי חברת ניגא שף FOR HOME, עונים במדויק על ההגדרה הודות ליחידות הנירוסטה מהן הם מורכבים ושפע אדפטציות אחסון פתוחות ויעילות שיחד יוצרים במדויק את המראה האינדסטריאלי המבוקש.


לדברי יעל מוסקוביץ, מבעלי חברת ניגא שף FOR HOME יבואנית המותג, "אחת הנקודות שמייחדות את המטבחים היא העובדה שיחידות האחסון מתוכננות ומיוצרות לאחר איפיון מדויק של צרכי הלקוח, ואת המגירות, הארונות ויחידות המידוף הפתוחות ניתן לייצר בכל מידת גובה ורוחב בהתאם לממדי החלל. בנוסף, לצד המגירות הקלאסיות מציע המותג ארונות מזווה בתוכם מגירות בעלות חזית שקופה, כך ניתן להסתיר את תוכן הארון אך בד בבד לראות בצורה ברורה את תוכן המגירות עצמן, לשלוף אותן על פי צורך וזאת מבלי "להיכנס" לגוף הארון. אפשרות אחסון נוספת הן יחידות מדפים נשלפים אלגנטים ונוחים בהם ניתן לאחסן פירות, ירקות או כל מוצר אחר שנרצה שישאר נגיש".

קברניטי ALPES INOX מאמינים שארגונומיה היא שם המשחק- תפעול נוח, נגישות ועיצוב מרשים הם נדבכים הכרחיים במטבח הביתי העכשווי. לאורך השנים השכילו ליצור אדפטציות ביתיות למטבחים המקצועיים אותם מייצר המותג שמעטרים את מטבחי מסעדות הגורמה המובילות בעולם. היחידות עשויות נירוסטה בגימור משי ודפנותיהן מעוגלות. ניתן לשלב עמן חזיתות מעץ אלון, לצבוע אותן צביעה בתנור בגוון לבן, לשלבבהן בוצ'ר בלוק או משטח קוריאן ומגוון אביזרים לתליית כלים, טיפול באשפה ואלמנטים נוספים שיקנו למטבח את המראה התעשייתי הנכסף.


forrr2.jpg
מטבח ניגא שף הום -צילומים יחצ
להשיג בחברת 'ניגא שף For Home', מושב נורדיה, לתיאום פגישה: 09-8301001


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

יוצאים לחופשה הקיץ?
רק בארץ!
ברור שלחו"ל
הכי טוב בבית
עדיין לא החלטנו

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: