בי וומן » כתבות » מזל טוב לילידי מזל עקרב

מזל טוב לילידי מזל עקרב 

מזל טוב לילידי מזל עקרבמאת: מערכת האתר, מדור: מיסטיקה ורוחניות
פורסם בתאריך: 19/10/2019

תאריך המזל: בין 23.10 ועד 23.11

#אלמנט : מים
#מאפיין : יציבות
#סמל המזל: עקרב
#נאמנות: רבה ביותר
#איבר בריאותי רגיש: אברי מין
#מקצועות מתאימים: פסיכולוגיה, חקר הנסתר, עובדי מחקר, מיסטיקה, משטרה, חוקר פרטי ופאראפסיכולוגיה.
#ילדים במזל זה: מתבודדים ומופנמים ביותר. מתקשים ביצירת חברויות במסגרות חדשות.

#תכונות חיוביות של המזל: אנשים חזקים, טיפוסי אישיות של שורדים, מעמיקים, חותרים ומתמידים במטרה, שומרי סוד, יצריים, נאמנים, מגנטיים, נחושי החלטה, בעלי רגשות עזים.

#תכונות שליליות של המזל: אנשים פגיעים, נקמנים, נוטרי טינה, עקשנים, מניפולטיביים, מופנמים, בעלי חזות קרה, יוצרים סביבם חומה שקשה לעבור אותה, שתלטניים.

תחזית שנתית כללית לילידי המזל

שפע

עד יום ההולדת שלכם ועוד קצת ... ימשיך לבקר כוכב השפע בבית הכספים שלכם וייתן לכם את האפשרות להרויח ולהצליח בתוכניות שאתם מתכננים. בתחילת שנת 2020 יעבור כוכב השפע למשך שנה לבית המקושר עם לימודים והסביבה הקרובה. האופציות במשך זמן זה יכולות להיות בכמה תחומים. תהייה זו שנה נהדרת להתחיל לימודים שיאפשרו לכם בהמשך לפתוח מחזוריות חדשה בחיים שיותר תתאים לאישיות שלכם.
אלה מכם שמתגוררים בבית שלכם או בדירה שכורה, תרגישו שיש לכם צורך לשדרג ולשפץ את הקיים על מנת לעשות את הסביבה נעימה יותר עבורכם. למי שמעוניין לעבור דירה , יהיה זה גם הזמן הנכון ללבצע שינוי ,למען התחלות חדשות, בבחינת המשפט המוכר "משנה מקום, משנה מזל".
בין יוני לספטמבר 2020, היזהרו מהוצאות מיותרות ואירועים שעלולים להוציא אתכם מפרופורציה. בהצלחה !

אתגר
מזה כשנה אתם עומדים באתגרים הקשורים לסביבת המגורים הקיימת שלכם ובכל פעם מחדש , מתעורר בכם הצורך לקום ולעזוב. זה בדיוק הזמן הנכון עבורכם לעשות את השינויים הנדרשים במידה ואתם שלמים עם המציאות הקיימת. במקביל, אלה מכם שאין לכם ברירה , מומלץ לכם לעשות שינוי בסביבת המגורים הקיימת שלכם, כדי לתת לכם את התחושה שהנה אתם עוברים דירה בתוך הבית, אפילו מבלי שבאמת עזבתם אותו. אתם זקוקים להתרעננות הרגשית הזו שתיתן לכם מרץ להתחיל בפרוייקטים חדשים. גם צורת החיים שלכם עם אנשים קרובים עומדת להשתנות כיוון שאתם יותר עומדים על דעתכם ולא מוותרים במקומות שאתם בטוחים שעשיתם את המקסימום ואתם שואפים להיות מתוגמלים בהתאם. הנקודה החלשה שלכם היא יציאה מפרופורציה, שמביאה ליציאה מאיזון ובעיקר בין החודשים יוני ועד ספטמבר 2020. למדו לשלוט על מזגכם הסוער , כיוון שהוא עלול להביא אתכם למצבים קיצועיים של נסיון שליטה בנסיבות. למדו לשחרר !

מזל טוב !

צילה שיר אל
0522248626

* מקור התמונה- ויקיפדיה


הכותב/ת: צילה שיר אל
תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: