בי וומן » כתבות » מותג הדרמו-קוסמטיקה A-DERMA משיק את סדרת אקסאומגה קונטרול החדשה

מותג הדרמו-קוסמטיקה A-DERMA משיק את סדרת אקסאומגה קונטרול החדשה 

מותג הדרמו-קוסמטיקה A-DERMA משיק את סדרת אקסאומגה קונטרול החדשהמאת: מערכת האתר, מדור: קוסמטיקה, טיפוח הגוף
פורסם בתאריך: 31/10/2019

א-דרמה (A-DERMA) הינו מותג דרמו- קוסמטי אשר פותח במיוחד לעור שברירי. מוצרי המותג מבוססים על שיבולת שועל מזן הריהלבה (Rhealba). זן ייחודי שנבחר מבין 26,000 זנים של שיבולת שועל בזכות תכונותיו הייחודיות :

שיקום, איזון והרגעת העור. בזמן הקציר זן הריהלבה מכיל את הריכוז הגבוה ביותר של רכיבים פעילים יעילים ובטוחים. גידול הריהלבה נעשה תחת תנאי בקרה קפדניים על פי התקנים של חקלאות אורגנית , ללא חומרי הדברה בשיטה המוגנת בפטנט בינלאומי.
המוצרי הטיפולים של הסדרה מורכבים מ-95% חומרים טבעיים.
המוצרים מבוססים על מחקרים דרמטולוגיים ייחודיים והם עוברים מבחני יעילות וסבילות, תחת בקרה דרמטולוגית קפדנית. מוצרי א- דרמה הוכחו כיעילים, בטוחים ומומלצים על ידי רופאים ורוקחים בכל העולם.

בימים אלה משיק המותג את סדרת "אקסאומגה קונטרול" החדשה, שהיא אפקטיבית יותר ב-30% בהשוואה לסדרה הקודמת. הסדרה החדשה מבוססת על המחקרים העדכניים ביותר ומאפשרת טיפול בעור גם במצבים של מיקרו דלקת, מצב בו העור נראה יבש אך סממני הדלקת אינם נראים לעין. לפי המחקרים, טיפול בעור במצב של מיקרו דלקת הוא בעל חשיבות גבוהה מאוד במניעת כל הביטויים הקליניים של הדלקת, שליטה על העור והחזרתו למצב בריא.

"אקסאומגה קונטרול" החדשה מבוססת כמו שאר מוצרי המותג על שיבולת שועל מזן ריהלבה מרגיעה את העור ומסייעת בהרגעת תחושת הגרד. בנוסף הסדרה החדשה מכילה פלקסרין וויטמין 3B המטפלים במחסום העור הפגום ובנייתו מחדש.
במחקר קליני שנערך במטופלים שהשתמשו בסדרה החדשה פעם ביום, ניתן לראות ירידה מובהקת סטטיסטית לאחר 21 יום. נרשמה ירידה של 95% ירידה בתחושת הגרד ואצל כל המטופלים הייתה הפחתה בתדירות של ההתפרצויות. הסדרה החדשה אפקטיבית יותר ב-30% בהשוואה לאקסאומגאה, הסדרה הקודמת.


סדרת א-דרמה "אקסאומגה קונטרול" החדשה תכלול 6 מוצרים לטיפול בעור מגורה, אדמומי ויבש במרקמים שונים: תחליב במרקם עדין, קרם ובאלם במרקם עשיר, כאשר 3 מוצרים מתוכם הם מוצרים סטריליים- מוצרי DEFI, ללא חומרים משמרים באריזת פטנט סטרילית


א-דרמה אקסאומגה קונטרול DEFI- קרם - טיפול סטרילי לעור מגורה, אדמומי ויבש. המוצר מגיע באריזת פטנט סטרילית, ללא חומרים משמרים.
מחיר מומלץ לצרכן: 149.90 שקלים ל- 200 מ"ל
defi.jpg
א-דרמה אקסאומגה קונטרול - קרם - קרם לטיפול בעור מגורה, אדמומי ויבש.
מחיר מומלץ לצרכן: 149.90 שקלים ל- 400 מ"ל
4000.jpgאת המוצרים ניתן להשיג ברשתות הפארם ובבתי מרקחת פרטיים נבחרים.

תמונות- יחצ


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: