בי וומן » כתבות » מי אתה יאיר נתניהו?

מי אתה יאיר נתניהו? 

מי אתה יאיר נתניהו?מאת: מערכת האתר, מדור: טורים אישיים
פורסם בתאריך: 10/11/2019

יאיר נתניהו בנו של ראש הממשלה עולה לכותרות בכל פעם מחדש עם הודעה סנסציונית נוספת.
מעניין יהיה לדעת ולהכיר את תכונות האופי שלו ולנסות להבין מה המניעים שלו.
תאריך הלידה שלו 26.7.1991 , מזל אריה.
יאיר הינו בן מזל אריה טיפוסי, אלא שבמקום לקחת את התכונות הטובות של המזל, הוא מחצין דווקא את התכונות השליליות ומנסה להיות פרובוקאטור כמעט בכל מחיר. כאריה המרדן שבשבט הוא מנסה להתבלט ולהשתלט. הינו ראוותן וחשוב לו שכולם יראו אותו ויקשיבו לו .

למרות עובדה זו , יש בו חוסר בטחון קשה מאוד שמוסווה על ידי החיצוניות המתגרה שלו. זוהי מפה שמעידה על אישיות עם חסך רגשי גבוה הנוגע ליחסיו עם שני הוריו , שלטענתו הצודקת במקרה זה, לא היו בשבילו בעת שהיה הכי זקוק להם. עובדה זו מסתדרת היטב עם הידיעה ששנים מילדותו, הוריו לא גידלו אותו והוא גדל בבית סבו וסבתו.

יאיר פנה לעולם הפוליטי לא מתוך בחירה טבעית של אישיותו, אלא דווקא מתוך הרצון להוכיח להוריו כי הוא הילד המוצלח שלהם. עוזרת לו העובדה שהוא יודע להידחף ושיש לו זיכרון טוב, כך שהוא יודע לנצל חולשות של אחרים על מנת להשתמש בהם.

הוא אינו מרשה לאף אחד להיכנס לרגשות האישיים העמוקים ביותר שלו , זהו תחום סגור. יאיר למד שעדיף לו להתרחק מנושאים של אינטימיות רגשית ויעדיף תמיד לשמור מרחק כלשהו , על מנת לא להיפגע . זהו חלק ממחיר הפגיעה הרגשית שלו בילדות וגם החשיפה האישית של חייו , בצל אישיות דומיננטית כמו אביו ובעיקר אמו.

הינו חסר את אלמנט המים במפה שלו , אלמנט שעוזר לכל אחד להתחבר אל הרגש של הזולת וכך להבין ולחזק את יחסי האנוש שלו. מאחר ואלמנט זה לא קיים אצל יאיר, הוא אינו אוהב דרמות רגשיות וגילויי לב אינם מדברים אליו. הסבלנות שלו מועטה ומאחר ויש לו תכונה שגורמת לו להתחשבן ולא לשכוח שום דבר שאומרים עליו בנסיבות כלשהן, הוא לא ינוח ולא יירגע עד אשר ירגיש שיש לו את היכולת להיפרע ממי שהציק לו בזמן כלשהו.

הוא אינו יכול לסבול שאומרים לו מה לעשות ולעיתים קרובות מדבר מבלי לחשוב קודם על ההשלכות, אלא נסחף בגלל הצורך שלו לדבר, להתבלט ולהשאיר חותם.
קרוב לוודאי שאת הפעילות הפוליטית שלו התחיל כמרד כלפי ההורים ובעיקר כלפי בנימין נתניהו שלפי שילוב המפה האישית של שניהם , פעמים רבות יאיר מרגיש שאביו אומר לו מה לעשות ומצר את צעדיו ועובדה זו מכעיסה אותו מאוד . כשלעצמו, יאיר בטוח שהוא עצמו יודע יותר טוב מה צריך לעשות ובנסיבות מסוימות , הוא גם בטוח שהוא יודע יותר טוב מאביו כיצד לפעול.

אין ספק שהטונים עולים פעמים רבות כאשר הם לבד בחוג המשפחה ואין אף אחד ששומע מבחוץ את חילוקי הדעות. הרצון של יאיר לשלוט ולקבל הכרה כל כך גדול , כך שמבלי לחשוב פעמיים מה הוא עושה, הוא מתנהל הפוך ממה שצריך לעשות ומזיק לאביו תדמיתית בכל מסגרת שהיא.

הוא אינו מתאים להיות פוליטיקאי כיוון שאינו "משחק את המשחק", אלא קורא תגר על האנשים הנמצאים איתו בקשר קבוע, אישי או מקצועי. הוא היה יכול להיות איש עסקים ונדל”ניסט, אך לא בטוח שיפנה לתחום זה לאחר שטעם את טעם הפרסום וכאריה אמיתי לא נראה שיהיה מוכן לוותר על כך, גם אם הפרסום הוא שלילי. כל עוד הוא מקבל כותרת, העובדה אם היא שלילית או חיובית ,פחות משנה לו.

השנה הוא נמצא בשנה נומרולוגית 9 שהיא שנה של סגירת מעגלים, לפני שנה של התחלת מחזוריות חדשה של החיים. כולנו תקווה שאכן ימצא את מקומו ללא שערוריות שאינן מכבדות אותו ואת משפחתו, ילמד לחשוב לפני שהוא מדבר וייצג את עצמו ומשפחתו בכבוד.
האם יפנים זאת? ימים יגידו ...

בברכה
צילה שיר אל
נייד 0522248626


מקור התמונה- ויקיפדיה


הכותב/ת: צילה שיר אל
תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

הבחירות השלישיות מגיעות
חשוב מאד להצביע- יודעת בוודאות מה לשים בקלפי
אין לי מושג למה אצביע
מתלבטת מאד
התעייפתי-כלל לא מתכוונת להצביע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
צילה שיר אל, מפה אסטרולוגית