בי וומן » כתבות » מותג אקניל משיק מארז ייחודי במהדורה מוגבלת לטיפול בפצעונים

מותג אקניל משיק מארז ייחודי במהדורה מוגבלת לטיפול בפצעונים 

מותג אקניל משיק מארז ייחודי במהדורה מוגבלת לטיפול בפצעוניםמאת: מערכת האתר, מדור: קוסמטיקה, רפואה, טיפוח הגוף
פורסם בתאריך: 04/12/2019


מותג אקניל
משיק מארז ייחודי במהדורה מוגבלת לטיפול בפצעונים, הכולל תרחיץ פנים טיפולי וג'ל ייבוש טיפולי, שמכילים את הנוסחה הייחודית AcNet ומטרתו לתת מענה כולל להופעת הפצעונים. המארז יימכר במחיר משתלם של 99.90 בסופר פארם ו- 109.90 ברשתות פארם אחרות, במקום ב- 69.50 לכל מוצר בנפרד.

התכשיר הראשון שהמארז כולל הוא תרחיץ פנים טיפולי נטול שומן, לניקוי עמוק ולהסרת עודף שומנים. התרחיץ מכיל קמומיל להרגעת העור ולהחלקתו, מעכב תהליכים דלקתיים ומפחית אדמומיות. מנקה, ממיס ומסיר עודפי שומנים בעור ומכווץ את הנקבוביות. מומלץ לשימוש יומיומי, בבוקר ובערב.

התכשיר השני שכלול במארז הוא ג'ל ייבוש טיפולי שקוף ונטול שומן, המיועד לייבוש ממוקד ומהיר של פצעונים ופגעי עור מקומיים. יש לשים מעט ג'ל על אצבע נקייה או על מקל צמר גפן ולמרוח נקודתית על פגעי העור, תוך הימנעות מאזור העיניים. מומלץ לשימוש יומיומי, בבוקר ובערב.

מחיר מומלץ לצרכן- 99.90 שקלים בסופר פארם ו- 109.90 שקלים בשאר רשתות הפארם ובבתי מרקחת פרטיים (במקום 69.50 שקלים לכל מוצר בנפרד).

סדרת אקניל
סדרת מוצרי אקניל בעלת איכות מרכיבים גבוהה ומכילה חומרים פעילים שיעילותם נבדקה והוכחה במחקרים רפואיים. חומרים אלו חודרים לעומק זקיק השיער, מנקים ביסודיות את נקבוביות העור, ממיסים ומסירים עודפי שומן, מעכבים את התרבות החיידקים, מפחיתים אדמומיות ומעניקים לעור מראה בריא. סדרת אקניל פותחה על ידי חברת התרופות פריגו, המשלבת ניסיון רב שנים בתחום הדרמטולוגיה יחד עם ידע ופיתוח של תרופות ותכשירים קוסמטיים בעלי יתרונות רפואיים המשווקים בארץ ובעולם.

היעילות הגבוהה של אקניל הוכחה לא רק במחקרים רפואיים אלא גם מהניסיון של הרופאים.
בסקרים בקרב רופאים, נמצא כי אקניל הוא המוצר המומלץ ביותר על ידי הרופאים בישראל:
49% מרופאי העור העידו כי אקניל הוא המוצר המועדף ביותר עליהם לטיפול בעור שמן שנוטה לפצעונים. תוצאה דומה התקבלה בסקר בקרב רופאי הילדים- אקניל במקום הראשון עם 47% העדפה וכן אקניל שומר על המקום הראשון גם בקרב רופאי המשפחה.

zzz.jpg
קרדיט- יח"צ


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: