בי וומן » כתבות » מזל דלי

מזל דלי 

מזל דלימאת: מערכת האתר, מדור: מיסטיקה ורוחניות
פורסם בתאריך: 23/01/2020

והשבוע נגיד מזל טוב למזל החודש – מזל דלי

תאריך המזל: בין ה-20.1 ועד ל-19.2

אלמנט : אויר

אופי האלמנט : יציב

סמל המזל: גלים

איבר בריאותי רגיש: מחזור דם

מקצועות מתאימים: מקצועות מחשב, אלקטרוניקה והמדיה המתקדמת לסוגיה השונים.

נאמנות: חוסר יכולת להיות בקשרים מחייבים וממוסדים עם בן/בת זוג כתוצאה מהרצון לחופש.

תכונות חיוביות: בעלי חשיבה מקורית, אינטלקטואלים, בעלי יכולת המצאה, מתקדמים לפני דורם, עצמאיים, ידידותיים, אידיאליסטים, מחפשים שינויים, אנשים שהמניע שלהם הוא לפעול לטובת הזולת.

תכונות שליליות: עצבניים, חסרי יכולת לתת רגשית מעצמם עד הסוף, עקשניים, בעלי אופי מרדני, סוטה, לוחם במוסכמות, מתנתקים בפתאומיות מחברים ואנשים.


תחזית שנתית כללית לילידי המזל

שפע – הכוכב יופיטר הידוע ככוכב המביא איתו שפע של הזדמנויות חדשות נכנס אליכם למקום המקושר עם חיבור לתת המודע שלכם. זוהי תקופה מאוד מאתגרת למי שבורחים מכל הקשור לעולם הרוח, כיוון שרק הבנה מעמיקה של מודעות יכולה לשחרר אתכם מהכבלים לפחדים של הלא מודע. אתם עוברים דרך כל החששות ולא מתעלמים מהם ועובדה זו מייצרת אצלכם יכולת הישרדות והתמודדות ראויים לשבח. האינטואיציה שלכם תגבר בצורה מאוד משמעותית וזה הזמן שלכם להשתמש בה על מנת להגיע למקומות המתאימים לכם. כל אחד מכם יעבור את הקשיים בדרך האופיינית לו, כיוון שאת כל אחד מכם מטריד או מדאיג משה אחר. זהו זמן יותר של התכנסות פנימית לחשיבה ופחות לנסות להילחם בתחושות.

אתגר – הכוכב סטורן הידוע ככוכב המביא איתו צורך בלקיחת אחריות מתוך השינויים המתרחשים בחיים נמצא כבר בבית תת המודע שלכם ולכן נראה שאתם מתמודדים עם קשיים ואירועים שנמצאים בחייכם משנים רבות ורק עכשיו דרך אירועים בחיים אתם מתמודדים איתם. התובנות שתקבלו יבגרו אתכם ונראה שבהמשך תוכלו לקחת אחריות חדשה על חייכם . ואולם, בשנה הקרובה עדיף לכם לנסות ולפתור נושאים שיצוצו מדי פעם ואולי גם יעמתו אתכם עם הסביבה הקרובה. רק ניקוי של הדברים שעד היום עיכבו אתכם יפתחו אתכם להתחלות חדשות.
בחודשים יוני ועד ספטמבר יגיע הכוכב למזל שלכם עם צאתו ממזל גדי ואז תהיו בשלים יותר להתחלות חדשות.


בברכת מזל טוב ושבוע טוב
צילה שיר-אל
0522248626


הכותב/ת: צילה שיר אל
תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: