בי וומן » כתבות » ורסטיליות היא שם המשחק

ורסטיליות היא שם המשחק 

ורסטיליות היא שם המשחקמאת: מערכת האתר, מדור: לייפסטייל, עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 27/02/2020

מירי בלבול, אושיית הום סטיילינג ובעלת ביה"ס סקולה לא עוצרת לרגע. בימים האחרונים השיקה במתחם התחנה בתל-אביב את Home By Sculla- מתחם קונספט מעורר השראה ועתיר סטייל בו יוצגו באופן שוטף המגמות והטרנדים הבולטים בסצנת העיצוב הבינלאומית באותה עת. בין שלל השימושים יהווה מוקד ידע לקהל המקצועי והקהל הרחב שיוכלו להתעדכן בכל מה שחדש בתחום הלבשת הבית.

החלל הקונספטואלי הנבחר ממוקם באחד המבנים העתיקים והפסטורליים במתחם השוקק ומדמה מרחב ביתי על מנת להמחיש באופן נגיש כיצד תיושם כל מגמה בסביבה הביתית. תלמידי סקולה ילבישו אחת לתקופה את החללים הבתוליים במיטב הרהיטים, האביזרים, הטקסטיל והאלמנטים הייחודיים השולטים באופן המדמה מרחב ביתי מאוזן ומנומק ובהתבסס על הלך הרוח והטעם הישראלי. אחת מגולות הכותרת הוא המטבח מאויר כקונטור שחור על רקע לבן, מרשים במיוחד, בקנה מידה של 1:1. באופן זה תמחיש בלבול בצורה האופטימלית את האופנים בהם ניתן ליישם את החידושים והמגמות הרווחים בשוק.
בנוסף ישמש המתחם כמוקד להפקות עיצוב מצולמות בהן ייטלו חלק מיטב המותגים הישראלים והבינלאומיים שמעוניינים לחשוף את החידושים, המגמות והטרנדים החמים ביותר שיש לסצנת העיצוב להציע.
Home By Sculla- מתחם התחנה, תל-אביב
noya.jpg
מתחם HOME BY SCULLA, (צילום נויה שילוני חביב)


noya1.jpg
מתחם HOME BY SCULLA, (צילום נויה שילוני חביב)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: