בי וומן » כתבות » פשוט יָפָה!

פשוט יָפָה! 

פשוט יָפָה!מאת: מערכת האתר, מדור: עיצוב הבית
פורסם בתאריך: 15/03/2020

ככל שמתקדמים בציר הזמן הופך עיצוב הפנים לנדבך יותר ויותר מרכזי בחיינו. בראשיתו של העשור החדש עושים החברות והמותגים המובילים הכל על מנת להנגיש עבורנו מוצרים בעלי ערך מוסף הודות לעיצוב אלגנטי וחווית משתמש כמותה טרם הכרנו. סדרת מגרות ה- AvanTech You של מותג העל הגרמני Hettich, המיובאות ארצה על ידי בירמן עצים ופרזול הן דוגמה נפלאה לכך.

בעוד שברוב דגמי המגרות המוצעים כיום בשוק מרבית ההשקעה מסתכמת בגימור החזית החיצונית בלבד, סדרת ה- AvanTech You מאפשרת למשתמש לחוות את חווית העיצוב מכל זווית ופינה. לדברי שלומי זיסר, מנהל השיווק ותחום האדריכלים בבירמן Design, "סדרת המגרות החדשה מאפשרת לתת ביטוי אישי ומכאן שמה. דפנות המגרות דקות במיוחד וקיימות מגוון מודולציות עיצוביות בשיטת ה- Mix&Match ליצירת מראה עדין ואלגנטי, ובהתאם קונספט החלל הנתון.

פרט לצבע החזית החיצונית של המגרה, סדרת ה- AvanTech You מאפשרת לבחור את גוון הדופן הפנימית מבין שלושה צבעים אופציונליים ואת הקאנטים מבין שבעה סוגים שונים. בקרוב תורחב קשת הצבעים והחומרים ואף ניתן יהיה לבצע הדפסה איכותית על פי גרפיקה אישית.

יתרונותיה הגדולים של הסדרה אינם מסתכמים במראה המרשים- פתיחת המגרות קלה במיוחד, הן נעות על מסילה איכותית עם נסיעה חלקה ובלימה רכה ומסוגלות לשאת משקל רב ללא כל בעיה. הדופן הישרה והדקה, והעומק שגדול מהסטנדרט, מאפשרים ניצול אופטימלי ומגדילים את שטח האחסון בחללי המטבח, חדרי הארונות וחדרי הרחצה.

סדרת מגירות AvanTech You ביבוא בלעדי של בירמן עצים ופרזול , להשיג אצל המשווקים המורשים, נגרים וחברות המטבחים והריהוט המובילות-pirz1.jpg
סדרת מגירות המותג הטיש מבית בירמן עצים ופרזול, יחצ


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: