בי וומן » כתבות » ייעודו של אדם הוא לעולם לא מקום

ייעודו של אדם הוא לעולם לא מקום 

ייעודו של אדם הוא לעולם לא מקוםמאת: מערכת האתר, מדור: מיסטיקה ורוחניות
פורסם בתאריך: 06/04/2020

חג פסח הוא חג האביב, הגיע אלינו בתקופת חיים קשה , הזויה אפילו וכמובן לא שגרתית, שבה נאלץ לחרוג ממנהגנו הטבעי לשבת סביב שולחן הסדר עם כל המשפחה המורחבת.

בלית ברירה נסתגל למציאות חדשה שבה נהייה רק עם המשפחה הגרעינית.
"ייעודו של אדם הוא לעולם לא מקום, אלא דרך חדשה להתבונן בדברים" – הסופר הנרי מילר. משפט זה של הסופר הידוע מתאים במיוחד למטרה ולתכלית שלשמה נועדה הקורונה ברמה הרוחנית וכוכבי השמיים פועלים לשם כך.

באסטרולוגיה כל כוכב שתפקידו לעשות מהפכים משמעותיים וגורם לנו לקשיים נועד למעשה לעורר אותנו לשינוי , חשיבה ועשייה חדשה ולכן, אין כוכב שהוא רע והשני שהוא טוב יותר. מה שמשנה הוא דרך הפעולה של הכוכב. משמע "מה שלא הורג -מחשל," כדברי הסופר הידוע ויקטור פרנקל.


וכדי להוכיח את העובדה שאם האדם לא למד הוא יצטרך להתמודד עם זה בשנית בצורה קשה יותר ובאופן שלא מותיר ברירה, ניזכר במה שאירע בתאריך ה-15 בספטמבר 2008, משבר כלכלי שהתהווה בשוק ההון האמריקני. משבר שתוך זמן קצר הפך למשבר הכלכלי העולמי הגדול ביותר מאז השפל הגדול של 1929 .

שלא כמו אסון טבע או מתקפת טרור, שהינו נקודתי , משבר כלכלי הוא אירוע שקשה מלכתחילה להבין את השלכותיו ולשרטט את גבולות השפעתו, אך ידוע שהוא המשבר שעיצב מחדש את כלכלת העולם. הוא התחיל בארה"ב, אך התניע תהליכים רבים שהשפיעו על כלכלות, חברות ואנשים מסביב לעולם, ובמידה רבה ניתן עדיין להגדיר את העולם שאנחנו חיים בו כעולם של אחרי המשבר.

גם בתקופה זו האנושות חווה מהפך משמעותי במיוחד עם אותה זווית מיוחדת בשל ביקורו של פלוטו הכוכב שיוצר טרנספורמציה והורס מהיסוד את הקיים על מנת לבנות משהו תחתיו חדש וטוב יותר. מאחר ולא הוסקו בעבר המסקנות הנכונות הרי שההרס תמיד יבוא ממקום שכאשר האנושות לא מסוגלת לעשות זאת לבד, הרי שהטבע כולו בא לעזרתה. בצמוד לכוכב פלוטו, נמצא הפעם כוכב יופיטר שמעצים ומגדיל את המהפך שיוצר פלוטו. שילוב שני כוכבים אלה נמצא כבעבר בשנת 2008 במזל גדי הוא המזל הארצי ביותר מבין כל המזלות ומאחר והאנושות איבדה את רגישותה לעזור לנזקק , אלא רדפה אחרי החומר, הנהנתנות , הכסף והמעמד וכל זה ללא סוף וללא גבול, הרי שכדי לעצור תופעה מתמשכת זו של רדיפת הון ושלטון, היה הכרח שיבוא כוכב חזק כמו פלוטו כדי להרוס זאת הפעם מהיסוד.

פלוטו שתפקידו להרוס, התחפש למגפת הקורונה שהחזירה את הפרופורציות ליקום. המחלה לא יודעת להבדיל בין דת, גזע ולאום וכולם שווים בעיני הווירוס שאוכל כל חלקה טובה על ידי זריעת הרס, חורבן ומוות.

והנה, כדי למגר את הווירוס אנו נדרשים לבידוד , התכנסות פנימה וחישוב מסלול מחדש. כולנו באותה הסירה ואנו למדים מחדש מה נכון ומה הכי חשוב לנו בחיים.
המשפחתיות ששכחנו ממנה, ערבות ועזרה הדדית הן רק חלק מסדר עולמי חדש. כל אחד בפסח הזה יעשה את חשבון נפש שלו לגבי מי הם האנשים היקרים לו בעולם, מהו סדר העדיפויות הנכון לחיות לפיו וכיצד לפעול עבורו.

אף אחד מאיתנו לא יישאר אותו דבר כפי שהיינו קודם ומגפה זו שנכפתה עלינו אמורה להפוך אותנו לאנשים טובים , סלחניים ומכילים יותר. הקורונה טובה מאוד לטבע, לחיות ואף להפחתת זיהום האוויר. חיות הטבע יוצאות אל המרחבים והאביב שפרץ אלינו בבת אחת לאחר שנה גשומה במיוחד משרה תחושה של ריח משכר וחגיגיות באוויר . ייתכן אף שההתחממות הגלובלית מחייכת אלינו ממקום שבתה ושמחה על השינויים שחלו בשנה זו.

ולסיכום,
בפסח הזה נשב שבת אחים גם יחד איש איש בביתו, לבד אך לא בדד. כולנו עם אחד וקורצנו מאותו ניצוץ אלוהי שהפעם החליט שהוא לוקח את המושכות אליו, ומלמד אותנו מהם הפרופורציות הנכונות לחיים.

בברכת חג שמח, שנהייה בריאים ומאוחדים
צילה שיר אל , אסטרולוגית ויועצת זוגית
0522248626


מקור תמונה- Openclipart


הכותב/ת: צילה שיר אל
תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: