בי וומן » כתבות » יום כדור הארץ- אילו חברות קוסמטיקה עוזרות לנו לשמור עליו?

יום כדור הארץ- אילו חברות קוסמטיקה עוזרות לנו לשמור עליו? 

יום כדור הארץ- אילו חברות קוסמטיקה עוזרות לנו לשמור עליו?מאת: מערכת האתר, מדור: אופנה ויופי
פורסם בתאריך: 23/04/2020

האם הקורונה מאותתת לנו שעלינו להתעורר ולחשוב יותר על כדור הארץ? מי מאיתנו לא קרא ברשת לפחות כתבה אחת על כך שנגיף הקורונה הוא ללא ספק לא רצוי ותוצאותיו לעיתים קטלניות, אך מעלה אחת יש כתוצאה ממנו וזה הפחתה ניכרת בזיהום האוויר. נאס"א פרסמו תמונה לווינית בה ניתן לראות את סין כמעט נקייה לגמרי מפליטת פחמן דו חמצני וחוקרים טוענים שזו פעם ראשונה שרואים ירידה כזו.

גם בתמונות לוויין, שפורסמו על ידי סוכנות החלל האירופית, מעידות שזיהום האוויר בצפון איטליה צנח בעקבות הסגר שהוטל שם. ישראל לא נותרה מאחור במובן זה והפסקת הטיסות כמעט לאלתר וירידה משמעותית במספר הרכבים על הכביש הובילו לירידה של 30% אחוזים בפליטות מזהמות מכלי רכב, כך לפי נתוני המשרד להגנת הסביבה.

למען העתיד חשוב שקריאת ההשכמה הזו תמשיך גם לאחר שהקורונה תחלוף, וכל אחד מאיתנו יכול לתרום לשמירה על הסביבה אם נקפיד על שימוש במוצרים שאינם פוגעים בסביבה; זה מתחיל במסעדות שעברו להשתמש בכלים מתכלים וממשיך בחברות דרמו קוסמטיקה שהוציאו מרכיבים מזהמים לסביבה; למשל מותג אוון AVENE שפועל למען הסביבה והוציא ממוצריו את הסיליקונים והוריד למינימום את המסננים המסיסים במים, דוגמת המסנן הכימי אוקטוקרילן שהוכח מחקרית כמזיק לאלמוגים, לטובת הגנה על החיים באוקיינוס. מותג נוסף הוא א-דרמה שיש לו פורמולה נקייה מחומרים מזיקים לאיכות הסביבה. חברה נוספת היא חברת וולדה שמיוצרת ע"י צמחים שעוברים שיטות גידול טבעיות, ללא שימוש בדישון כימי.

קרדיט- יחצ חול

avene_sun.jpg
Avene_sun
dermalibour-plus_creme.jpg
Dermalibour plus_creme


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: