בי וומן » כתבות » כוס הפלא לשתייה מרובה!

כוס הפלא לשתייה מרובה! 

כוס הפלא לשתייה מרובה!מאת: מערכת האתר, מדור: לייפסטייל
פורסם בתאריך: 02/06/2020

גאדג'טשופ, חנות הגאדג'טים והמתנות המובילה בישראל מציגה את The right cup, כוס פלא המפעילה מניפולציה חושית על מוח השותה, הגורמת לאשליה של שתיית מים מתוקים במגוון טעמים, כשלמעשה אנו שותים מים רגילים לחלוטין!

כוס בטעמים The right cup מהווה את הכוס הראשונה בעולם שגורמת לאנשים לשתות יותר מים ולצרוך פחות סוכר. היא אינה משנה את הרכב המים בה, אם כי מתעתעת במוח השותה לחשוב כי הוא לוגם מים בטעמים כשלמעשה שותה מים רגילים לחלוטין. הכוס מבוססת על העיקרון כי לפי מחקרים מדעיים כ-80% מחוויית הטעם מגיעה מחוש הריח. הכוס ובנויה משלושה חלקים, החלק החיצוני שכולל מעטפת פלסטיק קשיחה ושקופה בטוחה לשתייה (ללא BFA), החלק הפנימי שמגיע בצבעים על פי טעם המשקה הנבחר והחלק העליון הוא טבעת השתייה שכוללת ריח ותמצית טעם בהתאמה לאותו הטעם. השילוב בין הצבע, הריח והטעם, מצליח להביא לכך שהמוח מבין שהוא הולך לשתות מיץ בטעם הנבחר ולמעשה שותה מים רגילים ובריאים!

הכוס הבריאותית באה על מנת לספק פתרון מידי ומקורי שגורם לשים בצד את כל המשקאות המתוקים ולעבור למים רגילים ובריאים. ללא תוספות ונטולי תוספים. היא מתאימה לילדים ומבוגרים כאחד, לאנשים הנמצאים בדיאטה ומעוניינים להפחית בצריכת המשקאות הממותקים ואף לחולים במחלת הסוכרת ממנה סובלים 9% מאוכלוסיית העולם וגורמת לתמותה של כמיליון וחצי אנשים בשנה. חומרי ההרחה המתנדפים מחזיקים עד 8 חודשים של שימוש. את הכוס רצוי לשטוף באופן ידני ולא במדיח כלים ולאפסנה בצורה הפוכה לצורך הארכת חייה. הכוס מאושרת לשימוש על ידי מכון התקנים הישראלי והאמריקאי. זמינה בטעמי תפוז, ענבים, פירות יער, קולה, תפוח ואפרסק. נפח הכוס 330 מ"ל. המחיר: 69 שקלים לכוס.

להשיג ב- Gadgetshop
969696.jpg
(יחצ חול)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: