בי וומן » כתבות » המדינה סוערת ... ויש לכך הצדקה מלאה

המדינה סוערת ... ויש לכך הצדקה מלאה 

המדינה סוערת ... ויש לכך הצדקה מלאהמאת: מערכת האתר, מדור: מיסטיקה ורוחניות
פורסם בתאריך: 12/07/2020

מפת המדינה שלנו ממשיכה להיות קשה כששיאה היה בהפגנה של מוצ"ש.

העצמאים יצאו לרחובות כדי לזעוק את זעקתם.
הליך זה התרחש בדיוק ביום שכוכב התקשורת שהיה בנסיגה התיישר לקראת המהלך הטבעי שלו. ימים כאלה הינם תמיד קריטיים והאמת שבדרך כלל מוסתרת , יוצאת החוצה . מה שארע במוצ"ש הוא אינו עוד הפגנה סתמית שלא תעורר הדים, אלא ייקח זמן עד אשר ייעלמו השפעותיה והמחזות אשר התרחשו יעלמו מהתודעה של הציבור. בשלב הזה אם מישהו מההנהגה חושב שאולי אפשר יהיה להחליק את המצב עם עוד קצת כספים שיגיעו לידי העצמאים – טועה ואף טועה בגדול. מה שקורה עכשיו הוא שההפגנה של היום התלבשה על זעם שהלך והצטבר במשך שנים ונבנה נדבך על נדבך. אם פעם היו אלה המבוגרים יותר שיצאו כדי להילחם על ה"אני מאמין" שלהם, הרי שעכשיו זהו דור הביניים שפרנסתם נפגעה צורה קיצונית ולכן יצאו להילחם על לחמם.

חוסר האמון הוא מילת המפתח לכל מה שמתרחש והוא מובלט היטב במפת המדינה על ידי השפעה של הכוכב נפטון שמפזר הרבה עירפול וחוסר וודאות וזהו בדיוק הדבר שהעם על כל גווניו לא יכול לסבול ולא מוכן להכיל יותר.
תהליך זה של לשבור מסגרות בשל קשיים כלכליים לא יסתיים במהרה, אלא ייקח זמן של לפחות שנה עד אשר גם אלה שהיו הכי נאמנים לשלטון הנוכחי, יתחילו להרגיש שהם עוד כלי משחק בידי השלטון .

מהלכים אלה כתובים בצורה מאוד בולטת במפת המדינה בדרך של אכזבה אישית בגלל תהליכי ההתנהלות של ההנהגה כשבתחילה היתה אמונה שהנה זה הדבר הנכון לעשות ולאט לאט העם מרגיש שהוא הולך ומאבד אמון ביכולת של ההנהגה לנהל את ענייני המדינה כהלכה ובאופן אובייקטיבי ללא אינטרסים אישיים. זהו תהליך ממושך וסוחף שייארך גם במשך כל השנה הקרובה, עד אשר תישבר המסגרת המכהנת.

אין אף מנהיג שיכול כרגע לאחד את העם ובמקביל נשבר האמון בקיים. וירוס הקורונה גורם לאנשים להיות טובים יותר זה לזה אך לאבד אמון וסבלנות כלפי ההנהגה ובעיקר בדרך ךהתנהלותה. למעשה, כבר לא משנה מה יעשו ראש הממשלה נתניהו וראש הממשלה החליפי גנץ , שניהם גם יחד ייזכרו כממשלה שהובילה את העם להפסד , לגרעון ובעיקר כממשלה שאין לה מושכות לנהל את העניינים כיוון שהם עסוקים בלכופף ידיים זה לזה.

בשבועיים הקרובים נמשיך להיות בתקופה מאוד מאוד רגישה בשל הקורונה וכולי תקווה שהאירוע של יום שבת לא יביא איתו גידול בתחלואה בעוד כשבועיים ימים
.

ראש הממשלה נתניהו שידוע כאיש עם חושים מחודדים יעשה ככל יכולתו לרכך את המצב וכן להזרים כספים לצבור על מנת שייראו שכאשר הוא מבטיח הוא גם מקיים, אך גם הוא עצמו לא משלה את עצמו שהמצב אידיאלי והוא לחוץ וחושש למעמדו. הוא יודע שלמרות העובדה שיש לו עוזרים ומשתפ"ים בכל מקום, את המערכה הזו הוא מנהל לבד והוא מרגיש לבד ומנסה לחשוב כל העת בדרך יצירתית על מנת לנסות ולפתור את הבעיה החדשה שנוצרה.

מנסיונו הוא יודע שבמידה והוא יפסיד את דור הביניים הוא יודע שהוא למעשה יפסיד גם את הבחירות העתידיות, שעדיין הוא מנסה לגרום לקיומם, אך המציאות טופחת לו על הפנים בימים אלה והוא בחוסר ידיעה מוחלט כיצד לנהוג.
לזכותו ייאמר שהוא אינו נבהל מהר ואינו יוצא מהכלים ודווקא מצבים קשים מוציאים ממנו את המיטב כמו שהוא מנסה להגיד לעצמו שגם הפעם זה יקרה – אך מפת המדינה מראה כי לשלטון הזה יהיה סוף ועדיף לראש הממשלה להוריד קצת רגל מהגז על מנת שלא יאשימו אותו בניתוק. זה הזמן להקשיב לעם ולפעול לטובת העם בלב שלם .

כך או כך, בעוד שנה נהייה במקום אחר לגמרי ואפילו טוב יותר 

בשורות טובות
צילה שיר אל , אסטרולוגית
נייד 0522248626
* מקור התמונה- ויקיפדיה


הכותב/ת: צילה שיר אל
תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
אבטלה,קורונה בראי האסטרולוגיה,הפגנה,הפגנת העצמאים,צילה שיר אל