בי וומן » כתבות » מזינים את עור הפנים בויטמינים!

מזינים את עור הפנים בויטמינים! 

מזינים את עור הפנים בויטמינים!מאת: מערכת האתר, מדור: אופנה ויופי, קוסמטיקה
פורסם בתאריך: 13/07/2020

מותג הקוסמטיקה HL, המתמחה בתכשירי קוסמטיקה מקצועיים המכילים חומרים פעילים בריכוזים גבוהים ופורמולות המבוססות על מחקרים מדעיים וקליניים מקיפים, מציג סרום מולטי ויטמין חדשני העשיר במגוון רחב של ויטמינים חיוניים להזנת עור הפנים, הארוזים במיליקפסולות השומרות על הטריותם!

סדרת המולטי ויטמין מבית המותג פועלת ביעילות להמרצת העור, הזנתו, שיפור מרקמו ולהאטת תהליך ההזדקנות. הסרום, ככלל מוצרי הסדרה, מבוסס על תמציות צמחים וקומפלקס ויטמינים עשיר ומגוון במיוחד, הכולל ויטמינים מסוגים A, E, C, H ו- F . אלו משולבים יחדיו עם חומרים פעילים נוספים בריכוזים גבוהים, כדוגמת חומצות אמינו, הממליס וליקוריץ, המזינים את העור ביעילות, משפרים את גמישותו ומוצקותו. הוויטמינים בסרום ארוזים במיליקפסולות, כאשר כל ויטמין נראה ויזואלית דרך אריזת הבקבוק השקופה בצבע אחר. קפסולות אלו נפתחות אך ורק בעת השימוש, מה ששומר על טריותם לאורך זמן ומגביר את אפקטיביות פעולתם על עור הפנים. את הסרום יש למרוח פעם עד פעמיים ביום על אזורי הפנים, הצוואר והמחשוף, להחדיר בתנועות סיבוביות ולהמתין עד ספיגתו המלאה בעור. מחירו: 330 שקלים ל- 30 מ"ל.

HL קוסמטיקה מקצועית- להשיג אצל הקוסמטיקאיות המובחרות.
seruum2.jpg

סרום מולטי ויטמין מבית מותג הקוסמטיקה המקצועית HL, 330 שח ל- 30 מל, להשיג אצל הקוסמטיקאיות המובחרות, אורי גרוןHL קוסמטיקה,סרום לפנים,הזנה,טיפוח
תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: