בי וומן » כתבות » הידעת? פעילות גופנית משפיעה על עור הפנים!

הידעת?  פעילות גופנית משפיעה על עור הפנים! 

הידעת? פעילות גופנית משפיעה על עור הפנים!מאת: מערכת האתר, מדור: אופנה ויופי, קוסמטיקה, טיפוח הגוף
פורסם בתאריך: 14/07/2020

מה הקשר בין פעילות ספורטיבית לבין יופי?


כולם יודעים שבריא להתאמן, בצורה נכונה ובתדירות שמתאימה לגוף. הכושר הגופני תורם לבריאות ולמניעת מחלות. אך האם הוא יעזור לנו לשמור על עור צעיר ויפה יותר?
מסתבר שכן. כיצד זה קורה?

רונית שגב מדענית חוקרת עור בעלת חברת הקוסמטיקה המדעית ביופור מסבירה:

יש 3 דרכים עיקריות באמצעותן ספורט משפיע על עור הפנים :


•הגברת זרימת הדם בגוף- הדם נושא עמו לתאים חמצן, ויטמינים, מינרלים ויסודות מזינים. העור מרוויח מהאספקה הטובה הזאת והופך חיוני, ורדרד וחי. תפקודו משתפר.

•הזרמת הלימפה- אימון גופני מזרים את הלימפה בכל הגוף. צינורות הלימפה עוברים במקביל ובסמוך לכלי הדם. הלימפה מנקזת נוזלים מהרקמה, הכוללים גם רעלים וחיידקים. תנועת הלימפה חשובה ביותר לתפקוד בריא של הגוף. העור נראה רענן .

•סטרס- אימון גופני מפחית מתחים ובכך מפחית את נזקי המתח לעור, מכיון שהעור משקף את כל מה שעובר עלינו. מתח מחמיר תופעות של: אקנה, סבוריאה, אלרגיות וגירויים וגורם להתפרצות של מחלות עוריות כמו פסוריאזיס ואטופיק דרמטיטיס. הוא גם יכול להביא להרפס או להחמיר הרפס קיים. למעשה רוב התופעות והמחלות העוריות מוחמרות כתוצאה ממתח או שהריפוי שלהן מואט.

שגב מנדבת את טיפ המומחה היומי: באימון חוץ - השתמשו במקדם הגנה גבוה מהשמש בקיץ ובחורף וצאו להתאמן בשעות הבוקר המוקדמות או אחהצ המאוחרות. בחרו בקרם הגנה מהדור החדש המבוסס על טכנולגיית קיפסול המעניקה הגנה מקסימלית, בטוחה, ללא יצירת גרד או רגישויות, מריחה אחידה ומדויקת, מרקם מט, ספיגה מירבית, לא מכביד ומכיל לרוב גם נוגדי חמצון ודלקת וחומרי הרגעה – כך תהיו עם ותרגישו בלי.


segev.jpg
רונית שגב מנכלית ובעלת חברת הקוסמטיקה ביופור- (צילום אמיר יהל)* תמונה בראש הכתבה-לירז צ'רכי פריזנטורית חברת הקוסמטיקה המדעית ביופור צילום אמיר יהל


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
פעילות ספורטיבית,ביופור, הקשר בין איכות העור להתעמלות