בי וומן » כתבות » סדרת הטיפוח הראשונה לגברים מבית HL!

סדרת הטיפוח הראשונה לגברים מבית HL! 

סדרת הטיפוח הראשונה לגברים מבית HL!מאת: מערכת האתר, מדור: גברים...
פורסם בתאריך: 24/09/2020

מותג הקוסמטיקה HL, המתמחה בתכשירי קוסמטיקה מקצועיים המכילים חומרים פעילים ופורמולות המבוססות על מחקרים מדעיים וקליניים מקיפים, מציג את BFirst, סדרת טיפוח ראשונה לגברים הכוללת חמישה תכשירים מתקדמים המותאמים במיוחד לעור הגברי.

טיפוח העור הוא כבר מזמן לא נחלתן הבלעדית של נשים. אם בעבר הסתפקו רוב הגברים בגילוח ובאפטר שייב, הרי שכיום, יותר ויותר גברים מקפידים על שגרת טיפוח. בדיוק כמו העור הנשי, עור הגבר מושפע ממגוון גורמים סביבתיים, בהם קרינת השמש, יובש, זיהום אוויר, עישון, שתיית אלכוהול, מתח ותזונה. עם זאת, לעור הגברי מספר אפיונים ייחודיים, המתבטאים במבנה האנטומי ובמרקם ומשפיעים על מבנה העור ומראהו, על מהירות הזדקנותו ועל תופעות שונות בעור. הבדלים אלה משפיעים גם על אופי הטיפול הקוסמטי הנחוץ. סדרת מוצרי הטיפוח החדשה לגברים כוללת חמישה תכשירים, ג'ל ניקוי, סרום, קרם פנים, קרם עיניים ואפטר שייב באלם, המותאמים כולם במיוחד לאפיונים הייחודיים של העור הגברי. כל התכשירים בסדרה בעלי תכונות אנטי אייג'ינג המעטות את תהליך הזדקנות העור ובעלי חומרים פעילים אפקטיביים במיוחד. זאת ועוד, בעלי מרקם קליל, נספגים במהירות בעור ואינם מותירים ברק שומני. שימוש קבוע ויומיומי מסייע להפחית גירויים בעור ולמנוע הופעת דלקות, ומעניק לעור תחושת נוחות ומראה מטופח. ניתן לרכוש כל תכשיר בסדרה בנפרד. המחירים: ג'ל ניקוי- 100 שקלים, סרום- 200 שקלים, קרם פנים- 200 שקלים, קרם עיניים- 200 שקלים, אפטר שייב באלם- 180 שקלים.

מותג הקוסמטיקה המקצועית HL- להשיג טלפונית אצל הקוסמטיקאיות המובחרות.
bfltur.jpg
קרם אנטי אייג'ינג מבית מותג הקוסמטיקה המקצועית HL, 200 שח ל- 50 מל, להשיג אצל הקוסמטיקאיות המובחרות, (צלם אורי גרון)


*תמונה בראש הכתבה-סדרת הטיפוח BFirst לגברים מבית מותג הטיפוח המקצועי HL, טווח מחירים 100-200 שקלים, להשיג אצל הקוסמטיקאיות המובחרות, (אורי גרון)


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
טיפוח לגבר,מותג הקוסמטיקה HL