בי וומן » כתבות » מי אתה מיקי זוהר יו\"ר הקואליציה, יו\"ר סיעת הליכוד וסגן יו\"ר הכנסת מטעם הליכוד ?.

מי אתה מיקי זוהר יו 

מי אתה מיקי זוהר יו"ר הקואליציה, יו"ר סיעת הליכוד וסגן יו"ר הכנסת מטעם הליכוד ?.מאת: מערכת האתר, מדור: חוק ומשפט
פורסם בתאריך: 02/11/2020

28.3.1980 , יליד מזל טלה


מפתו האישית של מיקי זוהר מראה כי הוא מזל טלה עם מאפיינים דומיננטיים מאוד של המזל. טיפוס של לוחם, רץ קדימה, רץ לפני האחרים להתוות את הדרך וממהר לכבוש. למעשה , כשמישהו אומר לו את המילה לא , הוא שומע בראשו כן וישר כאינסטינקט אוטומטי יחשוב כיצד להפוך את הלא לכן.
מספר יום הלידה שלו הוא 1 – עובדה שמאפיינת אותו כאדם שפועל באופן עצמאי ופחות מוכן להיות תלותי או לשתף פעולה עם אחרים.
הוא מאוד בטוח בצדקתו וקיימת אצלו זווית במפה שהופכת את כל מעשיו גם הקטנים ביותר למשהו עוצמתי וגדול. איבוד פרופורציות הוא משהו שאיתו נלחם משחר נעוריו. כמעט כל דבר שהיה עליו להשיג, היה עליו להילחם עבורו. מכיוון שכך, לעיתים קרובות אינו רואה מה הוא עושה לא בסדר, אלא מה האחרים עושים לו ולכן פחות ייקח אחריות על מעשיו.
יש לו חוסר מנוחה טבעי מולד עובדה שמניעה אותו לפעול ולחפש ריגושים באופן קבוע . תמיד יהיה מונע תחת אדרנל כלשהו וכפי שכבר אמרתי.... בגדול.
הכבוד מאוד חשוב לו ובמידה ופוגעים לו במה שהוא מחשיב כדבר משמעותי וחשוב , ייצא למלחמה עבורו ולא יהיה איכפת לו שדוחים אותו , כיוון שלדחייה אישית הוא כבר רגיל בגלל העובדה שספג דחיות רבות משחר ילדותו.
אמו היא האישיות הדומיננטית בחייו ולה יש את מירב ההשפעה עליו עד היום.
אין לו יכולת שליטה על עצמו ועל ההתנהגות האינסטינקטיבית שלו ולכן רק לאחר שיירגע יוכל להפעיל הגיון ולדבר ברגש אל הצד שכנגד כדי לנסות לפייס. האינטואיציה שלו מעולה ויידע להפעיל אותה בכל עת שהוא מרגיש שעבר את הגבול וגדש את הסאה באופן שכמעט אין ממנה דרך חזרה.
הוא נמצא בשנה של חשבונות נפש וניסיון לקחת אחריות על התנהגותו ומכאן נובעת הסיבה לרצות לשנות את השיח המאפיין אותו. הוא מבין בכל מאודו שכדי ללכת קדימה במסלול הפוליטי , הוא חייב לעדן את התנהגותו הלוחמנית. ולכן, הוא מתכוון באמת כשהוא אומר שהגיע לתובנות וישנה את אופן ההתבטאות שלו, או לפחות ינסה לעשות כך.
ואסיים במשפט הידוע "האם הכושי יכול להחליף עורו והנמר חברבורותיו?!"
האם יצליח בכך? ימים יגידו ...

שבוע טוב
צילה שיר אל
אסטרולוגית ויועצת משפחתית וזוגית


* מקור התמונה - ויקיפדיהתגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: