בי וומן » כתבות » נעים להכיר: נאה חכמון – מאמנת אישית ועסקית

נעים להכיר: נאה  חכמון – מאמנת אישית ועסקית 

נעים להכיר: נאה חכמון – מאמנת אישית ועסקיתמאת: מערכת האתר, מדור: קריירה
פורסם בתאריך: 11/11/2020

כל אדם נתקל בשלב מסוים בחייו בדילמה בה הראש אומר שצריך לעשות משהו אחד והלב אומר דווקא ההיפך ומושך לכיוון אחר לחלוטין. הדילמה הזו יכולה להיות בכל תחום בחיים - קריירה, זוגיות, עבודה.. הצורך להחליט ולקבל החלטה אם ללכת לפי הראש או לפי הלב משאירה את רוב האנשים מבולבלים, מתוסכלים, חסרי אונים ובעיקר תקועים.


במשך שנים עזרה נאה חכמון לחברים, קולגות ומכרים לצאת מהבלבול, מהתסכול, מהחוסר אונים ולעשות שינוי בחייהם מבלי לדעת שמה שהיא עושה זה בעצם אימון אישי. היא סייעה לאנשים להבין מה הראש שלהם מבקש ומה הלב שלהם אומר ולקבל את ההחלטה הנכונה ביותר עבורם, להשתחרר מתקיעות ולהגשים חלומות.

זה מה שהיא הכי אוהבת לעשות בעולם וגם טובה בזה ללא ספק.
לאחר זמן מה, כשהבינה שבמשך השנים היא עשתה אימון אישי, היא החליטה ללמוד את זה ולהגשים את החלום של עצמה ולהיות מאמנת אישית.
נאה בעלת תואר ראשון מאוניברסיטת באר שבע ובעלת 2 תעודות נוספות מתחום האימון: מאמנת אישית באוניברסיטת בר אילן ומוכרת בלשכת המאמנים בישראל ממכללת גומא, עזרה לכולם בעזרת השיטות והטכניקות שהיא למדה, היא שיחררה את כולם מתחושת התקיעות שלהם, עזרה להם לקבל את ההחלטה הנכונה להם, עזרה להם לצעוד קדימה וליישם אותה.

הגשמת חלומות לא צריכה להיות טיול מסביב לעולם או קפיצת בנג'י מטורפת. היא יכולה גם להיות משהו סולידי יותר, אישי, משהו שאנשים חולמים אבל מתעכבים בלהגשים. נאה, שתהליך האימון שלה מובל על ידי המשפט המפורסם של וולט דיסני: "אם אתה יכול לחלום על זה אתה יכול להגשים את זה". עוזרת להגשים אצל כל אחד ואחד את החלומות שלו
.
מאימון לאימון, ממתאמן למתאמנת, נאה פיתחה שיטה משלה לסייע לאנשים ולהעביר תהליכי אימון שונים. מדובר במינימום עשרה מפגשים שהם כמו פגישה עם חבר\ה טוב\ה.

במפגשים מתקיימת שיחה מעמיקה, שאילת שאלות, הורדת מגננות, חשיפת חוזקות וחולשות וההתמודדות איתם, קילוף השכבות ומציאת הכוחות להמשיך הלאה.
נאה שואלת את כל השאלות הנכונות והמדויקות, בידיעה שברור לה, שהתשובה לא נמצאת אצלה, אלא התשובה נמצאת אצל כל אחד ואחת מהמתאמנים שלה.

צילום- יחצ

2.jpg


הכותב/ת: נאה חכמון
תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש: