בי וומן » כתבות » פריחה? יובש? אדמומיות? איך מונעים ומטפלים בתפרחת חיתולים

פריחה? יובש? אדמומיות? איך מונעים ומטפלים בתפרחת חיתולים 

פריחה? יובש? אדמומיות? איך מונעים ומטפלים בתפרחת חיתוליםמאת: מערכת האתר, מדור: לאמא ולתינוק, להיות אמא, צעדים ראשונים, תינוק בבית
פורסם בתאריך: 27/02/2021

אחד הדברים שמעסיק הורים לתינוקות הוא תפרחת חיתולים. התפרחת הינה תופעה שכיחה מאוד אצל תינוקות מגיל לידה ועד הגמילה מחיתולים המתרחשת באזור גיל 3. התופעה גורמת לסבל ואי נוחות אצל התינוק ויכולה אף להתבטא בשינוי בהתנהגות התינוק בבכי וחוסר מנוחה.

הסיבה המרכזית להיווצרות תפרחת חיתולים היא עקב מגע ישיר של עור התינוק העדין עם ההפרשות וכן לחות וחום באזור ההחתלה שיוצרים ריבוי חיידקים ופטריות באזור זה. בנוסף גם שינויי מזג אוויר בעונות המעבר, שפשוף של החיתול או הבגד במקרה שהם צמודים והדוקים מידי או עור רגיש. ברוב המקרים הטיפול בתפרחת חיתולים יכול להיעשות בבית וניתן להעלים (לא נשמע טוב, לבחור במילה אחרת) את התופעה לאחר כמה ימים.

ניתן למנוע את התופעה באמצעות שמירה על היגיינה באזור ההחתלה לאורך כל היום. החל מהחלפת החיתול בתדירות גבוהה כדי לצמצם מגע ישיר של ההפרשות עם העור, ניקוי האזור ביסודיות עם מגבונים מיוחדים המסייעים למניעת תפרחת חיתולים, שימוש במשחת החתלה, הקפדה על אמבטיה יומית ורחיצת האזור עם אל סבון המותאם לעורו העדין של התינוק ועד הסרת החיתול למשך זמן ארוך ככל האפשר, על מנת לשחרר את הלחץ של החיתול ולתת לאזור הישבן להתאוורר.
במעבדות המחקר של ד"ר פישר פיתחו מוצרים, יעילים ואפקטיביים לטיפול ולמניעה של תפרחת חיתולים: מגבוני קמיל בלו המסייעים במניעת תפרחת חיתולים: פיתוח המגבונים נולד מתוך התובנה, כי השימוש התדיר במגבונים במסגרת הטיפול היום-יומי בתינוק, יכול לסייע במניעת תפרחת חיתולים אם רק תותאם למגבון התמיסה הטיפולית הנכונה. מגבוני קמיל בלו המסייעים במניעת תפרחת חיתולים הינם מגבונים רכים, עבים ובעלי ניחוח נעים המותאמים לניקוי ולהגנה על עור התינוק מפני גירויים ואדמומיות. שימוש במגבונים אלו מעניק לעור התינוק מעין שכבת הגנה נוספת לאורך היום, שכבה זו מסייעת במניעת תפרחת החיתולים.
המגבונים הינם היפואלרגניים ועברו בהצלחה את מבדק סנסיטיב המחמיר, המעיד על התאמה לעור עדין ורגיש במיוחד. אינם מכילים צבע, פראבנים, כלור ו-SLS.
המגבונים מכילים קומפלקס ייחודי של מרכיבי לחות לעור רך ומועשרים בצמחי מרפא וויטמינים: תמצית מצמח הממליס לסיוע בהקלה על אדמומיות בעור התינוק, תמצית פרחי קמומיל להרגעת העור, שילוב ייחודי של אלוורה, תמצית שקדים ופרו ויטמין B5 להענקת לחות ולשמירה על בריאות העור, ויטמין E אנטי אוקסידנט המסייע בהגנה מפני רדיקלים חופשיים ולשמירה על מראה עור בריא.


מלבד המגבונים, מציע ד"ר פישר משחת החתלה מסדרת קמיל בלו סנסיטיב. המשחה מומלצת לשימוש יומיומי, מכילהzinc Oxide ויוצרת שכבת הגנה המונעת מגע בין העור לחיתול הרטוב ולהפרשות. כמו כן, מכילה ויטמין A ופרו-ויטמין B5 לשמירה על עור בריא, אלנטואין, ותמצית פרחי קמומיל להרגעת העור. המשחה היפואלרגנית ועברה את מבדק הסנסיטיב המעיד על התאמה לעור רגיש.

במקרה של תפרחת חיתולים קשה מומלץ להשתמש באוליביול, משחת החתלה המכילה ריכוז גבוה שלzinc Oxide ומרכיבים איכותיים נוספים כמו שמן זית ותמצית מצמח הליקוריציה המסייעים בהרגעת עור התינוק, בטיפול ובמניעת תפרחת חיתולים לאורך זמן. המשחה יעילה במיוחד תוך 24 שעות.
טיפים למניעת וטיפול בתופעת תפרחת חיתולים:

•שימרו על היגיינת העור של התינוק לאורך כל היום: הקפידו להחליף חיתול בתדירות גבוהה כדי לצמצם את המגע הישיר של ההפרשות עם העור הגורמות לגירוי ואלרגיה.
•הכינו תיק ובו מגבונים המסייעים לטיפול ומניעת תפרחת חיתולים ומשחת החתלה טיפולית במטרה למנוע תפרחת חיתולים גם כשנמצאים מחוץ לבית לזמן ממושך.
•הקפידו על שימוש במשחה עם ריכוז גבוה של zinc Oxide ומרכיבים איכותיים נוספים המסייעים בהרגעת עור התינוק, בטיפול ובמניעת תפרחת חיתולים לאורך זמן.
•בעת החלפת חיתול בזמן השהייה בבית, מומלץ לרחוץ את האזור במים חמימים ולהשתמש באל סבון המותאם לעורו העדין והרגיש של התינוק.
•מומלץ להסיר את החיתול למשך זמן ארוך במידת האפשר על מנת לשחרר את הלחץ של החיתול וכדי לתת לישבן התינוק להתאוורר.
•במקרים של הרעה במצב יש לפנות לרופא המטפל.

בעולם מלא בהבטחות אני סומכת על ד"ר פישר: בד"ר פישר משלבים למעלה מ-55 שנות ניסיון, מחקר וידע רפואי בינלאומי כדי לפתח את התכשירים המתקדמים ביותר לבריאות כל בני המשפחה. תכשירי התשלובת מיוצרים במפעלי ד"ר פישר תחת בקרת איכות קפדנית, על-פי תקני הייצור הבינלאומיים המחמירים תוך שימוש במרכיבים מהמתקדמים, הבטוחים והבדוקים ביותר. מפעלי ד"ר פישר הינם בעלי תו תקן הפלטינה היוקרתי של מכון התקנים הישראלי המעיד על מצוינות תפעולית ועמידה ב-5 תקני איכות מחמירים: ייצור תכשירים קוסמטיים ואביזרים רפואיים, איכות הסביבה, בטיחות וניהול מערכות. תכשירי ד"ר פישר הינם בעלי מוניטין בינלאומי ונמכרים בהצלחה בעשרות מדינות ברחבי העולם.צילומים- יעל האןyyyyy2.jpg
yyyy1.jpg


תגובות גולשים:

הירשמי לניוזלטר

הסקר

בהלת הקורנה
ביטול הלימודים ו המשק מוצדקים- אין ברירה
הגזימו עם הפניקה - בסך הכל וירוס
הזדמנות נהדרת לפסק זמן וחישוב מסלול מחדש
פחד אלוהים- סוף העולם הגיע

הצג תוצאות

התכנים הנצפים

 

מילות חיפוש:
תפרחת חיתולים, ד"ר פישר,קמיל בלו