קייט מוס וקמפיין ווג - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת בי וומן  /  בתאריך: 27/12/2010  /  מדור: אופנה ויופי
 

הטופ מודל קייט מוס, נבחרה להוביל לראשונה את מותג משקפי השמש "VOGUE". את הקמפיין האחרון של המותג הובילו 6 פרזנטוריות אנונימיות שנבחרו בתחרות מכל העולם, ולפני הובילו את המותג דוגמניות על כדריה וורבוי וג'יזל, שהאחרונה ליוותה את המותג כ-3 שנים.

הקולקציה העונה מציעה מגוון רחב של מודלים אופנתיים, בעלי עיצובים וגוונים שונים, כאשר הגוונים השולטים בקולקציה, לצד צבעי השחור והחום הקלאסיים, הם צבעים לוהטים - סגול, אדום, קרם, לבן, וכו' גוונים שונים של זהב וכסף.
כל המודלים שנבחרו בקפידה להצטלם בקמפיין הן בחירה אישית של מוס.
הקולציה תהיה משווקת בחנויות וברשתות האופטיקה המובחרות ברחבי הארץ וכחלק מתהליך התמיכה במותג תשקיע חברת "לוקסאוטיקה ישראל"
כחצי מליון ₪ בקמפיין חלונות ראווה ונראות בנקודות המכירה ובפרסום במגזיני אופנה,כמו כן תושקע פעילות אינטרנטית מגוונת עם קהל המטרה הצעיר והאופנתי.

katemos.jpg

נועה ישר-אל מנהלת שיווק לוקסוטיקה ישראל מוסרת: "VOUGE הינו מותג אסטרטגי בפורטפוליו של לוקסוטיקה ישראל. הוא אהוב ע"י הקהל הישראלי ומספק את הצורך למשקפיים טרנדיים במחירים לא יקרים.
סלוגן הקמפיין משקף את הסטייל המזוהה עם קייט מוס וחיבורה האישי למותג המוביל".

קייט מוס, הדוגמנית האנגלייה היפיפייה בת ה-36, הינה דוגמנית בינלאומית מוערכת בעולם, אשר החלה את קריירת הדוגמנות שלה כבר בגיל 14 ומאז שומרת על מעמדה כאחת מהדוגמניות המוכרות והמרוויחות ביותר בעולם, והובילה ומובילה קמפיינים למותגים כמו "טופ שופ" וורסאצ'ה" "בולגרי", "אייג'נט פרובוקאטור", "איב סן לורן", "דונה קארן", "רימל", "דייויד יורמן" ועוד.

על מותג האופנה "ווג"
מותג משקפי השמש "VOGUE" נולד בשנת 1973 וזכה לשם המיוחס של מגזין האופנה הנמכר ביותר בעולם. בשנת 1990 התמזג המותג לחברת לוקסאוטיקה, המובילה בעולם בתחום המשקפיים, ומאז הוא לא מפסיק לחדש עם קולקציות עשירות ואופנתיות מדי עונה. הקונספט המנחה של "ווג" הוא שמשקפי שמש הם אביזר אופנתי לכל דבר, ולכן המודלים יעוצבו תמיד ברוח הטרנדים השולטים, ובמגוון רחב של צבעים וצורות.

אודות לוקסאוטיקה ישראל
לוקסאוטיקה ישראל היא נציגתה הרשמית של לוקסאוטיקה העולמית ומחזיקה בזיכיון השיווק וההפצה של מותגים מובילים בהם ריי באן, שאנל,דולצ'ה גבאנה בולגרי, ורסצ'ה, פראדה פרסול, , ווג ועוד. החברה משווקת את מותגיה ברשתות האופטיקה ובחנויות המשקפיים ומשקפי השמש המובילות.

אודות לוקסאוטיקה העולמית
לוקסאוטיקה העולמית הינה חברה לעיצוב, ייצור, שיווק והפצה מהמובילות בעולם בתחום משקפי השמש ומשקפי הראייה. החברה משווקת את מוצריה לכ-120 מדינות בכל העולם ומחזיקה בשורה ארוכה של מותגים.

 

* לינק ישיר לכתבה: "קייט מוס וקמפיין ווג"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2010/12/27/701.html

www.Bwoman.co.il