הכיני גופך לקיץ - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: טליה לוין  /  בתאריך: 24/03/2013  /  מדור: טיפוח הגוף
 

תעשיית היופי והפלסטיקה לא נחה לרגע, ואינה מפסיקה לספק לנו חידושים והמצאות כדי שכל אחד ואחת מאיתנו יוכלו להגשים את אידיאל היופי הנראה בעיניו. לקראת הקיץ הקרב ועונת בגדי הים, ובכלל בזכות הטרנד המתגבר של טיפולי היופי, יצאתי לשטח לבדוק מקרוב שתי מרפאות מובילות בתחומן בטיפולי היופי.

ריבועים בבטן
כן, שמעתם נכון. מסתבר שריבועים בבטן אינם כבר חלום רחוק ונחלתו הבלעדית של מי ששורף שעות של אימונים בחדר הכושר, מסתבר שלדר' טלי פרידמן, מומחית בכירה לכירורגיה פלסטית במרכז הרפואי אסף הרופא, ומנהלת היחידה לעיצוב הגוף באסיא מדיקל אסותא רמת החייל, יש פתרון פלסטי לכך. דר" פרידמן היא לא רק מנתחת פלסטית אלא גם אמנית ופסלת בעברה, החליטה לשלב בין השניים ולהתמחות בנישת עיצוב ופיסול הגוף. במסגרת הטיפולים היחודיים שהיא מעניקה : מתיחות בטן בגישה ייחודית, שאיבות שומן, עיצוב הגוף לאחר לידות ודיאטה, טיפולים אסתטיים וכמובן הטיפול הייחודי הנקרא vaser hugh def חיטוב הגוף ויצירת מראה אתלטי עם ריבועים בבטן. פרידמן שמרפאתה ממוקמת מול קניון רמת אביב, נראית צעירה אולי בעשרים שנה מגילה, משרה אווירה של רוגע על המטופל. אני חייבת לציין באופן אישי שברגע שישבתי מולה איבדתי את כל החששות שהיו לי לפני כן ממחטים, הזרקות והכל נראה פשוט כל כך. יחס אישי ואנושי הוא משהו מאוד חשוב בתחום הזה, במיוחד כשמדובר בטיפולים שנועדו לשפר את הדימוי העצמי.

מתיחה קלה

.jpg

את רונית רפאל אני מכירה כמעט יותר מעשור. היא היתה אחת המרואיינות הראשונות שלי כשהתחלתי לעבוד ככתבת יופי ומאז ומתמיד הערצתי את היושר המקצועי שלה והשאיפה להתקדם קדימה. בשבוע שעבר הוזמנתי לפתיחה של סניף חדש של הרשת בקניון רננים ברעננה, אך מסתבר שלא רק בסניף חדש עסקינן, אלא בליין מוצרים חדשים שהשיקה רונית רפאל, שישמשו מוצרים משלימים לשלל טיפולי היופי המוצעים בסניפיה. רונית רפאל או כפי שנקרא המותג בחו"ל l. Raphael משיק סדרת מוצרי ספא חדשים בשם beyond spa שכוללת 13 מוצרים המכילים שמנים ארומתרפים ותמציות מים המלח. להפתעתי הרבה מחירי המוצרים אינם יקרים כפי שחשבתי .
המוצרים מיועדים לשילוב יחד עם טיפולי גוף חדישים שמציעים במרכזי "רונית רפאל-מדע היופי" כגון "אקסימיה" שנועד לשפר את מראה עור הגוף, למצק ולייצב אותו.
רפאל מציינת כי: "אני מאמינה גדולה בשילוב בין טיפולים אסתטיים מתקדמים שאותם עושים במרכז היופי לבין השלמת הטיפוח בבית. השילוב בין הטיפולים לשימוש במוצרי הגוף מביא לתוצאות הטובות ביותר". היא כמובן טוענת שהשילוב האידיאלי נעשה בין טיפולי יופי ומוצרים, ואין לצפות מהמוצר לעשות ניסים בין לילה. השילוב הנכון נעשה בין השניים. בין המוצרים המשלימים: שמני גוף, תרחיצי פילינג ומסיכות מזינות ומעוררות

 

* לינק ישיר לכתבה: "הכיני גופך לקיץ"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2013/03/24/1463.html

www.Bwoman.co.il