קיצורי דרך יש רק בפודינג! - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת האתר  /  בתאריך: 07/06/2016  /  מדור: לייפסטייל, קריירה
 

רוצה להפוך למותג מוערך ומצליח ?
ספר חדש ומקורי לבעלי עסקים ועצמאיים, יושק בשבוע הספר העברי – "אינסטנט יש רק בפודינג", בהוצאת מדיה 10
"אינסטנט יש רק בפודינג" – ספר מעשי לאנשים שרוצים להצליח יותר בחיים, בקריירה ובעסקים ולהפוך למותג עצמאי ומוביל. הספר מעניק כלים לתכנן מסלול טיסה ולהמריא בעולם העסקי


"אינסטנט יש רק בפודינג" נכתב על ידי גרסיאלה שפירו- גולדמן, מנטורית עסקית-שיווקית בינ"ל והוא ספר המשך לרב-המכר "מרעיון עסקי למותג רווחי", שחשף בפני הקוראים את 8 הצעדים האסטרטגיים לשדרוג חיים והעלאת הכנסות.
ב"אינסטנט יש רק בפודינג" משתפת המנטורית את סיפור חייה האישי והמרתק שהוביל אותה למעמדה כאשת מקצוע ומנטורית מבוקשת ומובילה בתחומה. גרסיאלה משתפת בידע רב מניסיונה האישי שצברה במהלך השנים ובתובנה חשובה, שכדי להתקדם ולהצליח הכרחי לעבור שלבים מתוכננים. הספר, הכולל בתוכו מפת דרכים מדויקת, סולל עבור הקורא דרך מרתקת ומעשית להגשמה עצמית בחיים, בקריירה ובעסקים, מתוך גילוי הייחודיות שיש לכל אחד ואחת מאיתנו.


poding.jpg
אינסטנט יש רק בפודינג מאת גרסיאלה שפירו גולדמן. מדריך מעשי לבעלי עסקים

בקריאה סוחפת, הפרקים מלווים ברעיונות חדשניים ומעוררי מחשבה, דוגמאות, כלים ותרגילים פשוטים ליישום שבעזרתם ידע כל אחד כיצד להגשים את עצמו ולהפוך לאדם מוערך ומוביל בחיים, בקריירה ובעסקים.

garciela_1.png

שפירו־גולדמן היא יזמית עסקית, פעילה קהילתית, מנטורית בינלאומית להצלחה עסקית שיווקית, מייסדת מרכז גרייס™. מרצה מבוקשת וכריזמטית. יועצת המלווה מאות אנשים במעברים משכיר לעצמאי, בהקמת עסק חדש ובפיתוח וקידום עסק קיים. מומחית בלהפוך אנשים ועסקים למותגים מובילים.

ג'ורדי קולאל, כלכלן. בעלים משותף של חברת SOYMIMARCA, ספרד : "בעולם שבו מתקיימת תחרות דרך קבע, כל בעל עסק חייב ללמוד כיצד לבלוט כדי שהלקוחות יעדיפו אותו ואת העסק שלו על פני עסקים אחרים. הספר "אינסטנט יש רק בפודינג", מגיש בצורה יוצאת מן הכלל כיצד ניתן ליצור חיים מוצלחים וכיצד להוביל בקריירה ובעסקים תוך ניצול הפוטנציאל החבוי בנו. קראו אותו ובטוח תיהנו ממנו כמו מפודינג משובח".

ד"ר עו"ד יניב זייד, מומחה בינלאומי לשכנוע : "בתור מי שמאמין בכל ליבו, שכל אדם יכול להיות מוערך אם ינקוט בפעולות הנכונות, וכמי שדוגל בכך שכל עסק צריך להפוך את עצמו למותג, סיפור חייה של גרסיאלה והדרך שאותה עברה עד שנהייתה אחת המנטוריות המובילות והאהודות בישראל, ממחיש את המוטו שאותו היא מלמדת ומיישמת בחייה - "אין קיצורי דרך". הספר מעולה, מרגש ועשיר בכלים פרקטיים שכל אדם, חברה או בעל עסק חייבים להכיר".
ניר דובדבני, יזם ואיש עסקים. מנטור מוביל למקסום מכירות ואופטימיזציה עסקית: "גרסיאלה מצליחה להעביר את תשוקתה האדירה לחיים, לעסקים וליצירה בדיוק רב, בצורה פרקטית ובעוצמות שאסור לפספס".

גרסיאלה שפירו-גולדמן תציג את ספרה החדש לראשונה בשבוע הספר הקרוב, בהוצאת מדיה 10 בעלות ש 79 ש"ח בלבד
לפרטים ומידע נוסף, ניתן להתרשם באתר של מרכז גרייס ™

 

* לינק ישיר לכתבה: "קיצורי דרך יש רק בפודינג!"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2016/06/07/3046.html

www.Bwoman.co.il