ליקוי ירח מלא – מהו וכיצד הוא מתבטא באסטרולוגיה ובחיי היום יום? - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת האתר  /  בתאריך: 29/07/2018  /  מדור: מיסטיקה ורוחניות
 

אז לאיזה כיוון להסתכל בשמיים?
הירח התחיל לנוע מצד דרום מזרח לכיוון דרום. מספיק היה להרים את הראש להסתכל למעלה ובכל מקום בו נמצא הירח, שם גם היה הליקוי.


וכיצד מתרחש ליקוי ירח?
ליקוי ירח מתרחש כאשר הירח, שמקבל את אורו מהשמש, מוסתר ממנה על ידי כדור הארץ. מצב זה יכול להתרחש רק במצב כזה בו כדור הארץ נמצא בין הירח לשמש. כמובן שאירוע כזה יכול להתרחש רק כאשר הירח מלא - כיוון שרק אז הוא מצוי מול השמש.

מבחינה קוסמית זהו מצב שבו העולם הרגיל נמצא במצוקה מסוימת כיוון שלמרות שזהו תהליך טבעי מבחינת הייקום , הוא בכל זאת "חריג" כיוון שאינו מתרחש ביום יום, אלא אחת לתקופה מסויימת. המקומות שיהיו מושפעים יותר, יהיו כמובן אותם אזורים שיחוו את הליקוי כיוון שהופרע סדר יומם הרגיל.

התופעה יכולה להשפיע על מצבים של גאות ושפל, על החיות שנעזרות באור הירח במעופן ובכיוון היעד וכמובן על כל החי והצומח , כיוון שלמעשה כולם נמצאים תחת אותו שעון ביולוגי הקשור ליום וללילה.

ייתכן כי ההשפעה לא תהייה באופן ישיר היום,אך במצבים כאלה מתרחש אפקט הדומינו בו הייקום מגיב למשהו שהתרחש מזמן ופועל היום כמו אותו סדק בקיר שמתרחב עם הזמן או להבדיל רעידת אדמה או התפרצות הר געש.

התפרצות אינה מתרחשת מהרגע להרגע למרות שעל פניו זה נראה כך. תמיד תהייה קיימת התרחשות רבה מתחת פני השטח, עד הרגע שבשלב מסוים מתפרצת הלבה. ומי יודע איזה גורם חיצוני הפעיל אותה. אולי ליקוי ירח בזמן כלשהו בעבר?
קיים אפקט השפעה נוסף והוא על האדם עצמו שמושפע אנרגטית על ידי המעלות והמזלות בהן מתרחש הליקוי, המזלות הבאים אריה ודלי עקרב שור בתולה וסרטן יושפעו בצורה ישירה על ידי הליקוי.

רגישות יתר בכל תחום אפשרי תהייה המאפיין העיקרי למה שיתרחש ומאחר וזהו גם יום האהבה, אין ספק שאין יותר סמלי ממנו לבלבל את הלב והנשמה ולגרום לכם להיות יותר רגישים וקשובים ורומנטיים לבני/בנות הזוג שלכם .

בהצלחה
צילה שיר אל – אסטרולוגית ויועצת משפחתית
נייד 0522248626

 

* לינק ישיר לכתבה: "ליקוי ירח מלא – מהו וכיצד הוא מתבטא באסטרולוגיה ובחיי היום יום?"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2018/07/29/56601.html

www.Bwoman.co.il