הנשים באדום: - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת האתר  /  בתאריך: 20/11/2018  /  מדור: אופנה ויופי, קוסמטיקה, סטיילינג, אירועים, רכילות
 

מותג שעוני היוקרה אומגה, חגג השבוע באירוע נוצץ בניחוח הוליוודי, בשנחאי, את השקת אוסף השעונים "קונסטליישן מנהטן" בהשתתפות אורחות הכבוד ההוליוודיות: סינדי קרופורד, ניקול קידמן, אלסנדרה אמברוסיו וליו שישי.


האירוע נפתח בקוקטייל מפואר, כאשר האורחים לבושים בשמלות מפוארות וחליפות טוקסידו של בתי האופנה המובילים באירופה.

את האירוע פתח נשיא אומגה העולמי רינאלד אשילמן שאמר: "יש לנו מזל שארבע החברות הקרובות של אומגה כאן אתנו יחד: סינדי קרופורד, ניקול קידמן, אלסנדרה אמברוסיו וליו שישי כל אחת מהן מייצגת יופי, תחכום ומצוינות המתכתב עם אוסף השעונים החדשים".

ניקול קידמן סיפרה לאורחים: "אני מכירה את אומגה מזה זמן רב וזה מותג שאכפת לו מאיכות המוצר. שעונים אלה נעשים במיוחד עבור נשים והם הצליחו להסתגל ולשנות בצורה מתוחכמת ואלגנטית ביותר."

סינדי קרופורד אמרה באירוע: "אני רואה כיצד האוסף של השעונים התפתח בעשורים האחרונים ואני מתרשמת תמיד מהעיצובים החדשים של אומגה. זה שעון כל כך קלאסי, אבל הדגמים החדשים אללו מוכיחים עד כמה הוא רלוונטי גם היום" .

אלסנדרה אמברוסיו, אמרה: "אני אוהבת אופנה שהיא נצחית וקולקציית קונסטליישן היא דוגמה מושלמת לכך. יש לה היסטוריה וסגנון, וזהו שעון שאף פעם לא מאבד מהקסם שלו".

השחקנית הסינית ליו שישי, אחת השגרירות החדשות של אומגה, אמרה: "הכבוד הוא לי לקבל את פני כולם בארץ מולדתי. זו זכות גדולה להיות בשנחאי ולשתף את הבמה עם נשים כה חזקות" .
הערב המיוחד הסתיים בהופעה מוסיקלית של הפסנתרן סטיבן רידלי, וכן את גילוי קמפיין הקונסטליישן החדש של אומגה. התמונות של הכוכבות מהאירוע, צולמו על ידי הצלם הנודע דיימון בייקר.

בישראל יושקו הדגמים החדשים של אומגה לנשים בחודש הקרוב. לרגל השקת השעונים בישראל יערך קמפיין רחב עם ארבעת הכוכבות: סינדי קרופורד, ניקול קידמן, אלסנדרה
אמברוסיו וליו שישי.

מחיר השעונים בארץ החל מ 14,000 ₪ ועד שעונים בשילוב זהב ויהלומים שיעלו 59,000 שח.

omega1.jpg
אירוע אומגה בנשחאי- אלסנדרה אמברוסיו, סינדי קרופורד, ריינולד אשילמן, ניקול קידמן וליו שישי. (צילום- יחצ חול).

 

* לינק ישיר לכתבה: "הנשים באדום:"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2018/11/20/5948.html

www.Bwoman.co.il