רואה בכוכבים - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: טליה לוין  /  בתאריך: 16/12/2018  /  מדור: טורים אישיים
 

בשלוש השנים האחרונות אני משתדלת למצוא את רוב הבגדים שלי ברשתות ישראליות, ואם אפשר אצל מעצבות מקומיות. גליתה, היא אחת שאני עוקבת אחרי די הרבה זמן בגלגוליה השונים, ואפשר לומר שמאז מסיבת העיתונאים הראשונה שנכחתי בה לפני אי אלו שנים ועד ממש לפני כמה שבועות, בו זכיתי לבקר במתחם הענק והחדש שלה באזור התעשייה של חולון- עברו הרבה מים בנהר, ואני נשארתי מעריצה.

galita-400-x-400.jpg


drea400-x-400.jpg

שמלות קלאסיות לחורף ישראלי. גליתה

מה שאני אוהבת אצלה היא הנגישות והמבחר. המוצרים שמחירם רק ירד ולא נסק עם פתיחת הסניפים של הרשת, כמו כן אתר האינטרנט שמאפשר באמת בכל סוף עונה לרכוש פריטים שעלו לפני כן כמה מאות שקלים, ב 50 ₪.

stars.jpg

פוטר כוכבים 250 ש"ח.

וכן, שירות לקוחות שאף פעם לא מאכזב. שיחה אנונימית ממני בשל איזו הזמנה מוטעית שעשיתי טופלה במהירות (הן לא ידעו מי אני) ומבחינתי מאז המותג זכה אצלי לעדיפות ראשונה בקניות רשת בכלל ובקניות בפרט.
הצצתי לא מזמן באתר וראיתי שיש הנחות מדליקות וגם אחרי ביקור קצר בשואו רום של גליתה, מצאתי כמה דברים ממש שווים. אז הנה, עבורכן, מומלץ לשטוף את העיניים קצת.

magafon.jpg

חצאית 149 ש"ח מגפונים 450 ש"ח. גליתה


400-x-180.jpg

ג'ונסון אנד ג'ונסון חברת הטיפוח המוכרת שאולי מוכרת לכן בעיקר ממוצרי התינוקות יוצאת בליין חדש של טיפוח גוף. (אני ניסיתי את קרם הגוף הפרשי שלהם, ואת תחליב הרחצה) סדרה פירותית מלאה בלחות עם מיתוג מחודש ומחיר ממש סבבה לגדלים של המוצרים 19.90 ₪ בסך הכל, למותג בינלאומי. שווה.

 

* לינק ישיר לכתבה: "רואה בכוכבים"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2018/12/16/6015.html

www.Bwoman.co.il