שלום לכולם ...... והשבוע נגיד מזל טוב למזל החודש – מזל דלי - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת האתר  /  בתאריך: 14/01/2019  /  מדור: טורים אישיים, מיסטיקה ורוחניות
 

תאריך המזל: בין ה-20.1 ועד ל-19.2

אלמנט : אויר

אופי האלמנט : יציב

סמל המזל: גלים

איבר בריאותי רגיש: מחזור דם

מקצועות מתאימים: מקצועות מחשב, אלקטרוניקה והמדיה המתקדמת לסוגיה השונים.

נאמנות: חוסר יכולת להיות בקשרים מחייבים וממוסדים עם בן/בת זוג כתוצאה מהרצון לחופש.

תכונות חיוביות: בעלי חשיבה מקורית, אינטלקטואלים, בעלי יכולת המצאה, מתקדמים לפני דורם, עצמאיים, ידידותיים, אידיאליסטים, מחפשים שינויים, אנשים שהמניע שלהם הוא לפעול לטובת הזולת.

תכונות שליליות: עצבניים, חסרי יכולת לתת רגשית מעצמם עד הסוף, עקשניים, בעלי אופי מרדני, סוטה, לוחם במוסכמות, מתנתקים בפתאומיות מחברים ואנשים.


תחזית שנתית כללית לילידי המזל

שפע – הכוכב יופיטר הידוע ככוכב המביא איתו שפע של הזדמנויות חדשות נכנס אליכם למקום המקושר עם המעמד החברתי , כיוון שבדרך זו תוכלו לקדם את עצמכם. ייתכנו שינויים שאתם עומדים לעשות שיקדמו את המצב האישי שלכם על ידי העובדה שעכשיו אתם קרובים יותר למעגלים חברתיים שקודם לכן לא הייתם מוכנים להיכנס אליהם. השנה בהחלט הזמן שלכם לבלות וליהנות ולהגביר את הקשרים שלכם עם אנשים שונים שיכולים לעזור לכם לקדם את עצמכם גם במישור האישי וגם במישור החברתי. החודשים מאי ועד ספטמבר יכולים להיות יותר עמוסים ומלאי הפתעות.

אתגר – הכוכב סטורן הידוע ככוכב המביא איתו צורך בלקיחת אחריות מתוך השינויים המתרחשים בחיים נמצא כבר בבית תת המודע שלכם ולכן נראה שאתם מתמודדים עם קשיים ואירועים שנמצאים בחייכם משנים רבות ורק עכשיו דרך אירועים בחיים אתם מתמודדים איתם. התובנות שתקבלו יבגרו אתכם ונראה שבהמשך תוכלו לקחת אחריות חדשה על חייכם . ואולם, בשנה הקרובה עדיף לכם לנסות ולפתור נושאים שיצוצו מדי פעם ואולי גם יעמתו אתכם עם הסביבה הקרובה. רק ניקוי של הדברים שעד היום עיכבו אתכם יפתחו אתכם להתחלות חדשות.בברכת מזל טוב ושבוע טוב
צילה שיר-אל
0522248626

 

* לינק ישיר לכתבה: "שלום לכולם ...... והשבוע נגיד מזל טוב למזל החודש – מזל דלי"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2019/01/14/6077.html

www.Bwoman.co.il