אבי גבאי יושב ראש מפלגת העבודה. - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת האתר  /  בתאריך: 15/01/2019  /  מדור: טורים אישיים, מיסטיקה ורוחניות
 

אבי גבאי הינו בן מזל דגים שמספר המזל הנומרולוגי שלו הינו – 2
יום תאריך הלידה הינו 22
ומספר השנה הנומרולוגית שלו הינה 9

באוגוסט 2017 פרסמתי לראשונה ניתוח אופי אסטרולוגי על יושב ראש מפלגת העבודה ומצאתי לנכון לפרסם ניתוח זה מחדש לאור ההתרחשויות האחרונות בינו לבין הגברת ציפי לבני. כמו כן, כדאי שנלמד ונאמוד את אופיו מחדש כיוון שהוא הולך להיות אחד השחקנים הראשיים במערכת הפוליטית הקרובה.
אבי גבאי סולל את הדרך שלו לצמרת בבטחה תוך כדי שהוא מפעיל את מקסימום היכולות האישיות שלו.

כבן מזל דגים יש לו יכולת להיות אמפאטי מאוד אל האנשים שמרגישים שהנה הוא מבין אותם ואת דעותיהם ועובדה זו גורמת לסביבה שלו להיות מאוד מרוצה מסך כל ההתנהגויות שלו. הוא מתנהג ומציג את עצמו כמי שאינו דורך על גוויות בדרך אל הצמרת ובצורת הדיבור המאוד חכמה ומקורית שלו יידע כיצד ואיך להפעיל את הצד שכנגד ולגרום להם להרגיש שהנה הוא עושה את הדבר הנכון ובמקום הנכון ואולי סוף סוף יש על מי לסמוך.

הוא משדר שהכול יהיה בסדר ומציג רזומה של אדם שאכן פעל בחייו לתועלת הסביבה. מאחר ומספר המזל הנומרולוגי שלו הינו 2 הרי שיש לו באמת רצון להקשיב לזולת ולנסות לעזור ככל יכולתו . בשנה הקרובה יעשה ככל האפשר על מנת ללמוד את הסביבה והנתונים החדשים , עד אשר יחליט כיצד ואיך לפעול ואכן ייעשה זאת בזמן שיחליט שהכי נכון לו.

הינו חזק ומעשי באופיו ופורץ דרך בחשיבתו ובהתנהגותו. הוא תמיד יחשוב מה נכון וכדאי לעשות על מנת לשפר את הקיים. הינו אינטליגנטי ברמה גבוהה מאוד ויש לו יכולת אינטואיטיבית מעולה לדעת מתי לפרוץ קדימה בעשייה ומתי לשתוק ולעשות חישוב מסלול מחדש.

הינו נעלב מהר והאגו שלו מאוד פגיע. כאשר ייעלב, לא ישכח זאת במהרה ויחכה לשעת כושר מתאימה על מנת להחזיר לפוגע כגמולו. (וזה בדיוק מה שעשה לציפי לבני בפומבי ובהמשך טען שפגעה בו הרבה פעמים).

החשיבה שלו עניינית ומעמיקה ולמרות שהוא יכול לדבר ברגש ואל לב האנשים הוא אינו נכנס לדרמות ולא מרשה לעצמו השתפכויות רגשיות. לאנשים שהוא רגיש אליהם יעניק ביד רחבה, אך תמיד בתמורה ישדר כי הינו מעוניין לקבל חיזוקים על מעשיו , אחרת יסתגר רגשית בתוך עצמו. הוא זקוק לחיזוקים מתמידים מהסביבה הטבעית שלו ולעיתים עובדה זו יכולה להתיש ,כיוון שהוא עושה זאת בצורה תובענית. הוא די מבלבל בהתנהגות שלו, כי מצד אחד יכול לשדר כוח והכול בסדר ומצד שני לקרובים אליו מאוד הוא יכול להתגלות כאדם שמפחד מקשרים אישיים עמוקים ודוחה מעליו אפשרות לקרבה אישית.

בשנה הקרובה ולאחר שכבר למד את הכוחות הפועלים בשטח הוא מסיים פרק חיים אחד והולך לקראת התחלת מחזוריות חדשה בחיים ובתחום הפוליטיקה.

 

* לינק ישיר לכתבה: "אבי גבאי יושב ראש מפלגת העבודה."
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2019/01/15/6082.html

www.Bwoman.co.il