משתגעים על מארי - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: טליה לוין  /  בתאריך: 14/02/2019  /  מדור: טורים אישיים
 

אני לא יודעת אם יצא לכן להיחשף לתורת סידור הארונות והקיפול של מארי קונדו, זו שטוענת שלכל בגד יש עבר רגשי ושאנחנו אוגרים שלא לצורך. בשבועות האחרונים אני עושה סדר פסח מסיבי לא רק בארון הבגדים שלי אלא גם בארונות התמרוקים, במגירות האחסון ובכלל מנסה להפטר עד כמה שניתן מחפצים. מידי שבוע, אני בוחרת כמה פריטים שיישארו אותי נכון לרגע זה.

והנה כמה טיפים לצמצום, בהשראת מארי קונדו ועם שדרוג קטן שעשיתי בעצמי:
1. אם לא לבשת שנתיים – לא תלבשי כנראה גם בשנה השלישית
2. נעליים לא נוחות, כך סבתא שלי היתה אומרת, גורמות לך ללכת עקום, ואם תלכי עקום מי יסתכל עלייך? (פתגם עממי)
3. אם את לא יכולה לצעוד עליהן בחושך ובלי לתת יד למישהו או לחסל חבילת פלסטרים על הדרך – הן לא עבורך. (ספר חוקי הנעליים הלא רשמי)
4. אם זה קטן עכשיו, זה יהיה קטן גם אחרי הדיאטה (המדריך השלם לג'ינס)
5. את לא צריכה יותר משני ג'ינסים בארון (אחד שתופס וצמוד והשני שמיועד לימים האלה בחודש).
6. ג'ינסים קרועים זה כ"כ 2017
7. חולצות בטן – כנ"ל
8. בעידן הנוכחי אין דבר כזה "לשמור את השמלה לאירוע מיוחד", אם יש לך כזו, סביר להניח שעד שיגיע האירוע המיוחד, היא כבר לא תהיה אופנתית.
9. היצמדי למותג אחד – פוליאמוריה בקרמים יוצרת בעיקר בלאגן – על העור ועל המדף
10. אם אין ישן אין חדש. אם ממש קשה לך להעביר הלאה פריטים חדשים תשנני את המנטרה היפנית – אם לא תפני קולב, איך יהיה מקום לבגד החדש?

והנה סבב המוצרים המוצלח שנשאר איתי לחצי הגמר:

נעלי בלרינה- מתאימות לכל דבר, במיוחד אלו של מרשה בלרינה. לא צריך קרם ריכוך, לא צריך פלסטרים, ובעיקר לא צריך להוציא המון כסף כדי לצעוד בנוחות על נעליים שמלכתחילה יועדו לרקדניות. מתאים לבוקר, מתאים לערב וגם "לאירוע מיוחד" אחרי שדפקת כניסה.

img_0334.jpg

אחוזי לחות – כל אחת והקרם שלה, אך אני גיליתי שלאוקסיטן הוא כנראה הקרם היחידי שמיטיב עם העור שלי גם בתנאי יובש וקור קיצוניים (מניסיון במינוס עשרים מעלות), כמו כן הבושם שלהם: נרולי אורכידאה, הוא הטוב ביותר שהרחתי לאחרונה, אז אני מאמצת.

locsitan.jpg

ג'ינס לכל פועלת – שני הג'ינסים הטובים ביותר שהיו לי בארון היו של לי קופר מעונות קודמות. שוב, מותג מנצח, מחיר סביר והעיקר איסוף מסיבי של מאגרי הצלוליטיס שצברתי בחורף 2019.

cooper.jpg

גרביים – שחור לבן אפור, זה מה שבדרך כלל יש לי במגירה. אבל כל אחת צריכה זוג גרביים מלבב. בילבונג הוציאו קולקציה חמודה להפליא, שנהדרת גם בתור מתנה חביבה לחג האהבה, למי שלא הספיק לקנות בסופ"ש.

bili.jpg

צילומים באדיבות: יח"צ, אתר החברה

 

* לינק ישיר לכתבה: "משתגעים על מארי"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2019/02/14/4394.html

www.Bwoman.co.il