חוסן לישראל ויש עתיד התחברו למפלגה אחת והיא מפלגת כחול לבן.- ניתוח אסטרולוגי - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת האתר  /  בתאריך: 04/03/2019  /  מדור: טורים אישיים, מיסטיקה ורוחניות
 

יאיר לפיד יו"ר מפלגת יש עתיד , תאריך לידה, 5.11.1963, יליד מזל עקרב
מס גורל (קבוע ולא משתנה) : 8 – אדם שמסוגל להתנהל בקלות בסבך הבירוקרטיה, טוב בלקיחת אחריות ויכולת להתנהל בהצלחה עם כספים.

בני גנץ יו"ר מפלגת חוסן לישראל, תאריך לידה 9.6.1959, יליד מזל תאומים
מס גורל (קבוע ולא משתנה) : 3 – צורך בחופש , תנועה. יצירתיות , חשיבה מקורית וערכית, טוב עם אנשים.
שניהם נמצאים בשנת גורל נומרולוגית מספר תשע, שהיא שנת סיומים לקראת שנה של התחלות חדשות ואכן שניכם סיימו פרק חיים קודם, לקראת התחלה חדשה במפלגת כחול לבן.
כולנו תוהים כיצד יכול להצליח זיווג זה והאם יש להם יכולת להצליח כאשר מדובר בשני אנשים חזקים ועוצמתיים.
שניהם עשו בשכל רב שהתחברו זה לזה ונראה שיש להם אפשרות טובה להצליח גם אם יצטרכו להשקיע זמן ב"זוגיות" זו. באופיים הם די משלימים זה את זה וכל אחד משלים לשני את מה שחסר לו.
יאיר לפיד מקבל את החלק הצבאי והרקורד המכובד של גנץ, כיוון שבהיותו כתב במחנה זהו אינו חלק שמוערך במיוחד על ידי אנשי צבא בדרגות הבכירות ובוודאי לא כאשר מדובר בשלושה רמטכלים מכובדים.
ואולם, בל נזלזל בכושרו של לפיד כיוון שלמרות כל הרמטכלים המכובדים , יאיר לפיד הוא היחיד שיש לו את הניסיון והיכולת הטובה להבין כיצד התקשורת פועלת ואיך כדאי להתנהל איתה והם כולם שלא היו זקוקים בעבר לתקשורת פוליטית בימי בחירות , זקוקים כעת מאוד לידע ולנסיון המצטבר של יאיר לפיד כיצד להתנהל במערכת הפוליטית ונעזרים מאוד בשרותיו ובאינטואיציה הטבעית שלו כיצד לכבוש את התקשורת וכיצד לדבר עם קהל ברמות שונות, עובדה שבצה"ל לא נצרכו לה בכלל.
מהם אין את הנסיון המצטבר בכל צורות התקשורת, כמו ליאיר לפיד.
לא נראה שיש ביניהם מלחמות אגו ולכן יכלו להגיע לפשרה. הם מבינים באופן יחסי די בצורה דומה את השטח ולשניהם יש את הכריזמה המתאימה על מנת להצליח, אם בהיבט הראייה הצבאית של בני גנץ וביחד עם היכולת של יאיר לפיד לכבוש את המדיה.
זוהי עשוייה להיות רוטציה מעניינת ומבורכת ומהווה סיכון רב לשלטונו הכמעט בלתי מעורער של בנימין נתניהו בשנים האחרות.
זוהי פעם ראשונה שמעמדו של ראש הממשלה הנוכחי בסיכון גבוה ולא רק בגלל העובדה שהוא מעורב קשות בהיבטים משפטיים, אלא בגלל שקמו עליו שני מתחרים ראויים שהבינו מהר מאוד שהם מאוד זקוקים האחד לשני, מחזקים זה את זה ויכולים ביחד לחולל שינוי משמעותי במדינה.

בברכה
צילה שיר אל , אסטרולוגית
0522248626


220px-blue_and_white10.jpg
מקור התמונות- ויקיפדיה

 

* לינק ישיר לכתבה: "חוסן לישראל ויש עתיד התחברו למפלגה אחת והיא מפלגת כחול לבן.- ניתוח אסטרולוגי"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2019/03/04/4242.html

www.Bwoman.co.il