טרנדים בתוספות שיער לאביב 2019 שכבשו את נשות הוליווד והגיעו גם לישראל - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת האתר  /  בתאריך: 10/03/2019  /  מדור: אופנה ויופי, סטיילינג, טיפוח הגוף
 

תוספות השיער הפכו כבר מזמן לטרנד שכבש את הנשים באשר הן בסערה. הפתרון הקל הזמין והנוח של תוספת שיער שמאפשרת לך לשנות את המראה מקצה לקצה לבד ובתוך דקות הפך לחלק מעולם הביוטי והטיפוח של הנשים באשר הן ממש כמו איפור ואקססוריז.

לדברי חיה ברנפמן בעלת חברת חיה ברנפמן תוספות שיער: "בבואנו לרכוש תוספת שיער חשוב לשים דגש על בחירת שיער טבעי איכותי, כזה שצבעו לא ידהה עם הזמן ולאחר חפיפות. חשוב לאבחן את סוג השיער, הגוון והצורך: עיבוי, הארכה, שינוי צבע וכו. תוספת שיער איכותית ובהתאמה אישית תיראה טבעית תמיד ותשתלב עם שיער ראשנו בצורה הרמונית ומושלמת, בין אם החלטנו לחבר באמצעות קליפסים לבד בבית ובין אם החלטנו להדביק במספרה לשימוש קבוע למשך חודשיים/ שלושה."

לדבריה: "הטרנדים בתוספות השיער מושפעים מהטרנדים העולמיים של תסרוקות, כפי שאנו רואים על השטיח האדום, אצל כוכבות הקולנוע וכו' כך למשל אם המראה המרושל הוא הפופולארי באותה שנה, נראה המון תוספות שיער שיוצרות את המראה המבוקש במינימום מאמץ וזמן והתוצאה - ראש הוליוודי מרשים ועדכני."


haya3.jpg
חיה ברנפמן תוספות שיער - כה עושים את זה- (צילום זוהר שיטרית)ברנפמן חושפת את הטרנדים המובילים בתוספות שיער, שילוו אותנו באביב 2019:

•גוונים - עם טרנד הבריאות הקורא לנו להקפיד על בריאותנו ובכלל זה על המזון אותו אנו מכניסים לגופנו, פעילות גופנית וכו' נשים רבות מבינות ששינוי צבע שיערן מכהה לבהיר פוגע בסיב השערה וגורם נזק ומעדיפות לשמור על שיערן בריא וחיוני. מה קורה אם בכל זאת רוצים להאיר את הפנים בגווני שמש בהירים ? לשם כך נועדו תוספות השיער.

העונה נראה נשים רבות שבמקום לצבוע גוונים בשערן יעדיפו להוסיף גוונים
בהירים באמצעות תוספות. גם כלות ביום חתונתן שרוצות לשנות את המראה רק
ליום אחד יוסיפו גוונים באמצעות תוספת. גם לאלו המעדיפות את מראה האומברה
התוספת תהווה פתרון מצוין ללא צורף בהתערבות כימית.

•זנב סוס – בדומה לתסרוקת של אילנית לוי ביום חתונתה, מראה קוקו מתוח ארוך ומלא הוא נשי ואצילי מעיין כמוהו. מדובר בתוספת קוקו שמתלבשת על קוקו טבעי וניתן להשאיר במראה זנב סוס או ליצור ממנו תסרוקת.

•מראה רומנטי- בצד השני של הסקאלה נמצא את המראה הרך המרושל, שמשווה נופך רומנטי שלא ניתן לעמוד בפניו . תוספת שיער המורכבת מגומייה עם שיער שאתה אוספים חצי קוקו למראה מרושל מושלם.

•פוני – העונה נהיה עדים לחזרתו של הפוני על צורותיו השונות, אם כפוני צד מרומז ולא מסודר או כפוני בובה מלא וסימטרי. תוספת קליפס של פוני תעניק לכל אחת את האפשרות לשנות מראה ולהרגיש הכי יפה ועדכנית מבלי צורך לגזור אפילו שיערה משיער ראשה!

•קשת קסמים להגברת הווליום - קשת קסמים היא כינוי לתוספת שיער התפורה על בד (טרס) עם 2 חוטים שקופים שיוצאים מצדי התוספת, מה שהופך אותה למעיין קשת עגולה, אותה מחברים לקרקפת לפי מידת הראש. השנה החידוש הוא בשיטת תפירה ייחודית, המאפשרת "להגביר את הווליום" של השיער ולהעניק לו מראה נפוח בהשראת כוכבות העבר.haya2.jpg
חיה ברנפמן תוספות שיער - כה עושים את זה-(צילום זוהר שיטרית)

 

* לינק ישיר לכתבה: "טרנדים בתוספות שיער לאביב 2019 שכבשו את נשות הוליווד והגיעו גם לישראל"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2019/03/10/4251.html

www.Bwoman.co.il