מזל טוב למדינת ישראל בת ה - 71 - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת האתר  /  בתאריך: 05/05/2019  /  מדור: מיסטיקה ורוחניות, אירועים
 

מדינת ישראל נוסדה בתאריך 14.5.1948

מדינה קטנה עם הסטוריה עשירה כאשר מכל צדדיה מנסים להתנכל לה ועדיין היא שורדת וגם תמשיך כך.

מספרה הנומרולוגי הקבוע הינו - 5 עובדה שמלמדת על כך שייעודנו כמדינה הוא להימצא תמיד בתנועה, התפתחות ורבים בה השינויים תוך כדי למידה.
אנו נמצאים בשנה מתחלפת נומרולוגית 4 שהיא שנת גורל ועל כן זוהי שנה שמסתמנים בה מהפכים משמעותיים, מעברים ואירועים דרמתיים.
אחד האירועים האחרונים שחוינו אותם הוא כמובן הוא הבחירות והממשלה שעדיין לא הסתיימה תהליך הרכבתה.

השאלה המשמעותית המתבקשת על ידי כולם היא האם תפרוץ מלחמה או לא
. לכל מי שחשש שאכן תפרוץ מלחמה לפני הבחירות , כתבתי על כך פעמים רבות שלא תפרוץ – אך נראה שהגיזרה שוב עומדת להתחמם ומחכה לנו קיץ חם במיוחד השנה עם אירועים משמעותיים שעלולים לשנות את המפה המדינית ולא נראה שיהיה שקט כפי שהיינו רוצים.

שנה של מהפך תהייה בשנה הבאה, כלומר לאחר שנת יום ההולדת של המדינה.

תהייה זו שנה שבה תהייה תזוזה משמעותית לכיוון הסדר מדיני ונקווה שקברניטי המדינה ידעו למנף את ההזדמנות שתינתן להם. ההרכב המדיני החדש בכנסת הנוכחית יהיה פתוח יותר לשמוע דיעות שהן מחוץ למה שהורגלו להם עד היום וגם האופוזיציה לשם שינוי, תשמיע השנה את קולה ואף תילקח בחשבון.
בשנה הקרובה ייעשו תהליכים שונים ומשמעותיים לקידום איכות החיים של הנכים והקשישים ולו בלבד כדי להוכיח שאכן העם לא טעה בבחירתם את הכנסת הנוכחית ושאף אחד לא מזלזל בגיל השלישי ובנכים.

מבחינה כלכלית
המדינה נמצאת במצב טוב בו היא תמשיך לקדם את עצמה ויכולה להתגאות בעשייה שלה , בכלכלה ובסטרט אפ שיוצא מכאן וכובש את העולם.
קשרי החוץ של המדינה תחת עזרתו של הנשיא האמריקאי טראמפ ימשיכו לפרוח ונוכל להיעזר בקשרים אלה, בכל מקום בו נצטרך להילחם על קיומנו – מסתמן שתמיד יהיה לנו גב בדמותו של הנשיא האמריקאי.

ונסיים ברצון של העם לאחדות ואכן נראה שנסיגות כוכב מרקורי הוא כוכב התקשורת שיתרחש המועדים הבאים יולי אוגוסט 19, נובמבר דצמבר 19, מרץ אפריל 2020 יחיש ויעניק את ההכרח והצורך הפנימי של העם על מנת להגיע לאיחוד יותר משמעותי, העם שמוכיח תמיד שבנסיבות קשות הוא יכול תמיד להתאחד לעם אחד, יתגבר בהדרגה גם על מכשול הפילוג שהיה בו עד לאחרונה

בברכה ובהצלחה לנו ולמדינה
צילה שיר אל
נייד 0522248626israel.jpg

 

* לינק ישיר לכתבה: "מזל טוב למדינת ישראל בת ה - 71"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2019/05/05/4365.html

www.Bwoman.co.il