יוגה - היתרונות הבריאותיים שלא הכרתם? ועוד.. - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת האתר  /  בתאריך: 22/05/2019  /  מדור: אירועים
 

מה גורם למיליוני אנשים ברחבי העולם לתרגל יוגה ביום הארוך בשנה?


מה גורם לאלפי אנשים לשכב על מזרנים בלב הטיימס סקוור בניו יורק, למאה אלף אנשים להתאגד בלב העיר רג'סטאן בהודו ולשבור שיא גינס ולאו"ם להכריז עליו כחג עם מספר המדינות הגבוה אי פעם שתומך בהחלטה – התשובה היא יום היוגה הבינלאומי שחל ב-21 ביוני, היום הארוך בשנה בחצי הכדור הצפוני.
היוגה, שהחלה כפילוסופיה רוחנית ואימון הינדי קדו,ם נכנסה בעשורים האחרונים לזרם המרכזי של התרבות המערבית המודרנית וגם בישראל היא מתורגלת על ידי מאות אלפים באימונים פרטיים, שיעורים קבוצתיים ופסטיבלי יוגה.
מחקרים רבים בשנים האחרונות הוכיחו כי היוגה עוזרת להפחית לחץ, מהווה כלי אפקטיבי לסובלים מדיכאון, מביאה לשיפור באיכות השינה, מסייעת להפחתת כאבים כרוניים, מגבירה את המיקוד והאפקטיביות בעבודה ובחיי היומיום.
לכבוד יום היוגה הבינ"ל , המסורת העתיקה של היוגה תהפוך לפסטיבל בן יומיים בשם "יוגה על הים", שמתקיים ב- 20-21 ביוני (חמישי ושישי) בעיר הרצליה ברחבת המרינה-כניסה חופשית
נשמח להרחיב על יום היוגה הבינלאומי עם יוזמת פסטיבל "יוגה על הים" אורית אופיר, מהמורות המובילות בארץ לוויניאסה יוגה,yin yoga , פילאטיס וצ'יקונג. אופיר מנחת הפרויקט "יוגה בשקיעה"
yoga.JPG
פסטיבל יוגה על הים מרינה הרצליה (צילום יחצ מרינה הרצליה)

 

* לינק ישיר לכתבה: "יוגה - היתרונות הבריאותיים שלא הכרתם? ועוד.."
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2019/05/22/4397.html

www.Bwoman.co.il