מימד של יוקרה - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת האתר  /  בתאריך: 03/06/2019  /  מדור: עיצוב הבית
 

בין אם אתם מחובבי הסגנון המודרני, האקלקטי, התעשייתי או אחר, מרבית הסיכויים שתשמחו להכניס למרחב המעוצב נופך יוקרתי ומהוקצע, בדמותם של חומרים מוקפדים העשויים היטב. משטחי גרניט הפורצלן של המותג האיטלקי LAMINAM הם דוגמה מוחשית לכך ומצליחים, בזכות שלל גימורים ודוגמאות והתקנה בעלת מינימום חיבורים, ליצור את המראה הנחשק.

משטחי גרניט הפורצלן העמידים של המותג מצויינים כאלמנט לריצוף וחיפוי ובתוך כך, רבים מהמעצבים והאדריכלים משתמשים בהם ליצירת קירות כוח, חיפוי דלתות ואפילו כפלטות מדוקקות ואלגנטיות לשולחנות לסביבת הבית והחוץ. המשטחים רבי יתרונות לא רק בנראותם אלא גם בתחזוקתם- הם אינם נשרטים, אינם סופחים ועל כן הם 100% אנטיבקטריאליים וכן ניתן לנקותם ללא חשש.

בזכות טכנולוגיות הדפסה מתקדמות אותן פיתח המותג ניתן לשוות לכל משטח טקסטורה ולהטביע בו דוגמאות במראה מרענן וטבעי ובתוך כך כאלה הנושאים דוגמאות מרהיבות שנראה כאילו נלקחו מהטבע כדוגמת אבן, עץ טבעי, מגוון מתכות ושיש בצבעוניות אותנטית המדמה במדויק את גידיו ונימיו של החומר הטבעי. זאת ועוד, אותן טכנולוגיות מאפשרות חיתוך לוחות ג'מבו במידות לא רגולריות עד ל3.2/1.6- מ' , ולהתקינם במינימום חיבורים, לנראות אסתטית אחידה.

חברת איילמינם, יבואנית LAMINAM

lamunan.jpg
באדיבות איילמינם, יבואני LAMINAM, תכנון ועיצוב שרי עוז, (צילום עודד סמדר)


*תמונה בראש הכתבה:באדיבות איילמינם, יבואני LAMINAM, תכנון ועיצוב קינן אדריכלים, צילום עודד סמדר

 

* לינק ישיר לכתבה: "מימד של יוקרה"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2019/06/03/4594.html

www.Bwoman.co.il