על טעם ועל ריח - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: טליה לוין  /  בתאריך: 16/06/2019  /  מדור: טורים אישיים
 

כל מי שעוקבת אחריי במדורים השונים יודעת שהמוצרים של לאוקסיטן L'OCCITANE הם קבועים בתיקי. זה מתחיל בקרמים הנפלאים שליוו אותי במסעות בקרחונים בחורף האחרון, ובתנאי מזג אוויר מאד קשים ויבשים, ומסתיים כמובן בבשמים. את הנרולי הישן והטוב שלהם אני עדיין רוכשת בכמויות ובגדלים שונים שיהיה בכל תיק, אבל הפעם כששמעתי שהם משיקים סדרת בשמים חדשה, החלטתי לצאת קצת מאזור הנוחות ולחפש לעצמי אולי ניחוח חדש לקיץ.

image002-400-x-285.jpg

מקרונים וריחות - ניחוחות שמתחשק לבלוע


לקולקצייה החדשה קוראים 86 CHAMPS והיא שיתוף פעולה חדש ומרגש בין L’OCCITANE ו - PIERRE HERMÉ (כן, הפטיסרי!). הקונספט מדליק במיוחד והוא מאפשר לכל לקוחה לענות על כמה שאלות ובכך להתאים לעצמה בקלות את הניחוח המתאים לה. שילוב הריחות והטעמים (כן, זו הפעם הראשונה שבניחוח בושם יש ממש טעם) , באמת פרצו את כל הגבולות מבחינתי, ומיד בחרתי לעצמי את הפטל והתה ירוק ומאצ'ה – שהתאהבתי בו עוד לפני שעניתי על השאלון – וזה רק מוכיח עד כמה הוא מדויק.

machc-petel.jpg

חביב המדור. פטל ומאצ'ה
להתבשם עם תה

מדובר במהדורה מוגבלת אז מהרו לרכוש!

את העובדה שתמנון הפכה לרשת החביבה עליי בא אני באה ומפרקת על שקיות מפוצצות 300 ₪, כבר שמעתן. ואכן, במקום לבזבז כסף בפריימרק או בכל מיני תחליפים עם בגדים מגרדים, אני תמיד מעדיפה לרכוש מחברות ישראליות שעומד מאחוריהן מנכ"ל שאכפת לו באמת מציבור הקונים שלו ולא רק מהכסף, והסחורה אי לכך – היא בהתאם. אחלה בגדים, עמידים בכביסה, וואליו פור מאני כמו שאומרים לומר בלעז, וגם מבחר גדול לכל המשפחה. כך מצאתי את עצמי גם ברכישות של אקססוריז נהדרים וגם ובחידוש מלאי המוצרים שלי לטיסה הבאה.
מומלץ!

pingu-10.jpg
כרית טיסה בעשרה שקלים בלבד! תמנון
bag-3990.jpg
תיק צד בצבעים שונים. 39.90 ש"ח בלבד! תמנון
anana-s-15.jpg
תיק איפור. 15 ש"ח
zebra-40.jpg
תחליף הולם לכפכפי האצבע. 40 ש"ח.

צילומים: יח"צ

 

* לינק ישיר לכתבה: "על טעם ועל ריח"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2019/06/16/4615.html

www.Bwoman.co.il