שלום לכולם.....והשבוע נגיד מזל טוב למזל החודש - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת האתר  /  בתאריך: 18/06/2019  /  מדור: מיסטיקה ורוחניות
 

מזל סרטן


תאריך המזל: בערך בין 22.6 ועד 22.7
אלמנט: מים, יוזם
סמל המזל: סרטן
איבר בריאותי רגיש: איברים פנימיים, קיבה, כליות, רחם
נאמנות: מאוד נאמנים.

תכונות חיוביות של המזל:
רגישים, אינטואיטיביים, נאמנים למשפחה ולחברים, אנשים ביתיים, אוהבים לטפל בזולת, זהירים ומחושבים בהחלטותיהם, מגוננים על הקרובים להם, משקיעים בסביבה בה הם חיים כדי לעשותה טובה יותר.

תכונות שליליות של המזל:
פגיעים ביותר, שומרים טינה, מפחדים לקחת סיכונים, בעלי נטייה למצבי רוח משתנים, מסוגרים ואינם חושפים את רגשותיהם, חשדנים ואינם ממהרים לקשור קשרים ולתת אמון באחרים.

תחזית כללית שנתית

שפע –
עד לסוף השנה יימצא הכוכב יופיטר בבית העבודה והבריאות שלכם ועובדה זו עשויה לשנות את חייכם לטובה ולהביא אתכם אל הקידום אליו אתם מצפים מזה זמן רב. אל תהססו לעבור ממקום למקום, אם זה מה שירגיש לכם נכון. בשלב זה עדיין הכוכב בנסיגה עד לחודש ספטמבר לכן, מומלץ להיזהר עם ההחלטות שלכם ולחכות עד לסיום הנסיגה.
מבחינה בריאותית, זה הזמן לעשות ניתוחים קוסמטיים שיסתיימו בהצלחה. ומנגד, חשוב גם לשמור על הבריאות.
בשנת 2020 ייכנס כוכב השפע אל בית השותפויות שלכם ויעניק לכם ימים רבים של חסד בנושא זה. אלה מכם שנשואים יכולים לחדש את נדרי הנישואין שלכם ולהרגיש שאתם מצליחים בכך ולהרגיש טוב .
אלה מכם שעדיין לא מצאו את מי שחפצה נפשכם, יהיה זה הזמן המתאים להיפתח לאנרגיות בייקום ולהרגיש שהנה אתם עושים את המקסימום להכיר ובהחלט יגיעו האפשרויות להכיר.

קושי
– בשנה האחרונה נכנס הכוכב סטורן שמביא איתו יכולת הסתגלות קשה, צמצום וקושי אל בית השותפויות והזוגיות שלכם וימשיך בביקורו גם בשנה הקרובה . לכן כל הנושא האישי בנושאי זוגיות ושותפויות יהפוך להיות מאוד משמעותי בחייכם, ובמיוחד מיום ההולדת ועד למחצית השנה שלאחר יום ההולדת שלכם והוא מחצית שנת 2020. נראה ששינויים שלא רציתם לעשות, ייכפו עליכם על ידי השותפים לכם. מומלץ לכם לבדוק את האנשים הקרובים לכם ולראות האם אתם פועלים יחדיו בתאום צפיות, כך שכולכם תהיו תמימי דעים לגבי ההתנהלות הקיימת בחייכם. זה הזמן להוציא אנשים מהחיים שכבר אינכם רוצים אותם במחיצתכם.

ייתכן והאחריות לה אתם נדרשים במסגרת השותפויות שלכם, תהייה כבדה עליכם מדי ויחסים שלא נבנו או ימשיכו להיבנות על יסודות איתנים , יסתיימו להם.
לרווקים מבינכם צפויה הכרות חדשה של זוגיות מחייבת שתהייה רצינית ומשמעותית וגם מערכות יחסים שכבר משמעותיות, יעברו תהליך של הידוק היחסים דרך ראייה חדשה של עובדות החיים.

בברכת מזל טוב
צילה שיר-אל
0522248626

 

* לינק ישיר לכתבה: "שלום לכולם.....והשבוע נגיד מזל טוב למזל החודש"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2019/06/18/4622.html

www.Bwoman.co.il