עמיר פרץ יו"ר מפלגת העבודה - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת האתר  /  בתאריך: 07/07/2019  /  מדור: מיסטיקה ורוחניות
 

עתה משנבחר עמיר פרץ לראשות העבודה מותר כבר להגיד כי אין מתאים יותר מעמיר פרץ מנת להחיות את מפלגת העבודה ולפחות לנסות להעמידה מחדש על הרגליים.
המפה האישית שלו מצביעה על אדם נחוש, הישגי, אידאליסט מצד אחד ומצד שני רגיש ואיכפתי לצרכי הזולת .
הכוכב הדומיננטי ביותר במפה האישית שלו הוא מארס שידוע גם ככוכב העשייה והפעולה. יש לעמיר פרץ מעוף וחשיבה מהירה ומעמיקה לצד יכולת לראות דברים בעיני רוחו ולהביאם לעשייה במציאות. תכונה זו מצויינת כאשר הוא בא לתכנן תוכניות מרחיקות לכת והאמינות שרכש לעצמו במשך השנים תעמוד לצידו תמיד.
אין ספק שכולם זוכרים וזוקפים לזכותו את ההתעקשות שלו על פרוייקט כיפת ברזל שהוכיח את עצמו כמציל חיים ומכאן שהנסיון הרב שלו והקרדיט העצום בו זכה במהלך זה, בתוספת השנים בהן הוא פוליטיקאי עזרו ויעזרו לו לג'נגל בנבכי הפוליטיקה הסבוכה. עובדה זו נבעה משתי סיבות עיקריות במפה שלו. הוא אידאליסט מיסודו ולא מסתפק במילים יפות, אלא מוכן לעשות והרבה למען הזולת ולמען בניית חברה צודקת והומנית יותר. הכוכב שאחראי על מערכות יחסים במפה האישית שלו נמצא במזל דלי שידוע כמזל שיש לו ראייה וחשיבה מחוץ לקופסא ומאפיין אנשים בעלי חזון ואידיאל שלא מהססים ללכת אחרי החזון האישי שלהם, כאשר הם בטוחים שהם צודקים ואף הוכיח זאת כאשר בחר להמשיך לגור בעיר מוכת הקסאמים וצבע אדום – שדרות.
התחככות זו עם העם והחוויה האישית שלו במקום הכה חסר יציבות ובטחון כמקום מגוריו הובילו אותו רבות בתפיסת אמונתו ובחירת סדרי עדיפויות של עשייה. עמיר פרץ לא יפגע באנשים ולא ירמוס אותם בדרכו למקום שהוא מאמין שצריך להימצא בו, אלא יפעיל עליהם את הכריזמה הטבעית שלו וכישוריו האישיים. גם הפעם כישורים אלה עמדו במבחן המציאות כאשר גבר ברוב של 47% על מתחריו העיקריים שמולי ושפיר.
מפתו האישית מראה כי הוא נמצא בשלב שבו הוא נחוש להוכיח שוב את עצמו ויכולותיו ולסחוף אחריו אנשים חדשים שעד היום לא היו במפלגת העבודה , אך זוכרים לו חסד נעורים או /ו מאמינים ביכולותיו האישיות והבטחוניות ובעיקר מאמינים בו כי פניו לטובה ועד כמה שאפשר במערכת הפוליטית הקשה בה אנו נמצאים.


נאחל לו בהצלחה ולחיי התחלות חדשות
צילה שיר אל
נייד 0522248626

מקרו התמונה- פייסבוק https://www.facebook.com/Peretz.Amir

 

* לינק ישיר לכתבה: "עמיר פרץ יו"ר מפלגת העבודה"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2019/07/07/4656.html

www.Bwoman.co.il