יוצאים לחופשה ?איך תאחסנו חפצים לטווח ארוך ? - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת האתר  /  בתאריך: 10/07/2019  /  מדור: צרכנות, מוצרים
 

הקיץ הגיע וזה הזמן לצאת לחופשה השנתית בחו"ל. יציאה לטיול ארוך היא החלטה שלא מתאימה לכל אחד. חלק נכבד מהאנשים חוששים להשאיר מאחור את החיים המוכרים והנוחים ולצאת להרפתקה מחוץ לבית , דואגים מפני הלא ידוע וממה שימתין להם כאן כאשר יחזרו. דאגה אחת ניתן במצבים אלו להסיר מהראש באמצעות אחסון ציוד לטווח ארוך.

ניקח לדוגמא זוג צעיר ממרכז הארץ, שהחליטו לעשות את הצעד ולעבור לשנתיים למדינה אירופאית בעקבות הצעה מקצועית שקיבל אחד מהם. אחרי כל ההתלבטויות, הדאגות, לילות ללא שינה, ויכוחים, בירורים וחלומות, כאשר סופסוף התקבלה ההחלטה, הבינו השניים עד כמה מורכב הצעד שבחרו לקחת.
מהדירה השכורה בה הם גרים אין להם כל בעיה לצאת, אך במשך שנים הם ריהטו אותה בדיוק לפי טעמם, רכשו ספות, שולחנות, רהיטים ומכשירי חשמל ששירתו אותם נאמנה, כמויות גדולות של ציוד שהם לא מעוניינים להיפרד ממנו, אך גם לא יכולים לקחת איתם.

אחסון תכולת דירה או אחסון חפצים לטווח ארוך מתאים גם לפריט אחד או מספר פריטים, כאשר ביכולתכם לבחור את גודל המחסן על פי כמות וגודל הפריטים שברצונכם לאחסן. חשוב מאוד לבחור במחסנים אטומים המתוחזקים באופן שוטף ומבטיחים הגנה בכל שעות היום והלילה מפני פריצות, לחות ורטיבות, מזיקים ואבק. רק מחסנים שדואגים לכל אלו יבטיחו שהציוד שאחסנתם יגיע חזרה לידיכם, גם אחרי חודשים רבים של אחסון, בדיוק באותו מצב בו השארתם אותו.
צוות המומחים המקצועי והמיומן של קיפיט keepit ישמח להעניק לכם ייעוץ ושירות בנושא של אחסון תכולת הדירה שלכם וכל תכולה נוספת.
diar.jpg
תמונה - יחצ

 

* לינק ישיר לכתבה: "יוצאים לחופשה ?איך תאחסנו חפצים לטווח ארוך ?"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2019/07/10/4661.html

www.Bwoman.co.il