בימים של טרום בחירות, חשוב שנכיר את כל המועמדים לכנסת ישראל. - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת האתר  /  בתאריך: 01/09/2019  /  מדור: קריירה, פמיניזם
 

אורלי לוי נולדה ביום נומרולוגי שמספרו 11 , מספר המעיד על אנשים בעלי אינטילגנציה גבוהה מאוד, ואכן חריפות שכלה הינה מעל הממוצע.

בשנה האחרונה נאלצה להתבודד פעמים רבות ולשאול את עצמה לאן פניה מועדות, מאחר ולא היתה מוכנה לוותר או להתפשר על האג'נדה שלה.

לאחרונה, חברה אורלי לוי אל מפלגת העבודה ועל כן חשוב לבדוק את מהימנותה וכישוריה לקראת הבחירות הקרבות.

מפתה האישית של אורלי לוי מעידה על אישיות חזקה, כריזמתית, אמינה ונאמנה. יש לה יכולת דיבור מרשימה מאוד . חכמה ויודעת לרדת לפרטים של כל נושא. כמו כן, יש לה זכרון מעולה וניתן לסמוך עליה שתדע לשלוף תשובות גם מארועי העבר הרחוק באופן מדויק כזה, שירתיע את מכריה ויוכיח שוב ושוב את כישוריה הרבים.
כשהיא רוצה משהו ומאמינה בו היא תלך על הפרויקט המתאים עד הסוף ללא היסוס. אין לה בעיה לרוץ בראש המחנה ואין לה בעיה ללכת אחרי האני מאמין שלה. היא כל כך עניינית ותכליתית שבשם האמונה שלה תעדיף לסגת לאחור , אך לא "תמכור" את האמונות שלה בעבור בצע כסף או פרסום. ניתן לסמוך עליה במאת האחוזים שכאשר היא מבטיחה , חשוב לה מאוד לקיים.
בחייה האישיים היא מאוד נאמנה ולרוב תיתן יותר מאשר תקבל, בשל העובדה שכך נולדה וחונכה. חשוב מאוד שתלמד יותר להחצין רגש כדי לעזור לה במערכות היחסים האישיות שלה ואולם מי שנכנס אל לבה, נשאר שם ולא יוצא למשך שנים רבות.
חשוב לה להיות במצב רגשי יציב ואינה אוהבת סערות משמעותיות. היא תהייה מעולה ליישם את האג'נדה אותה היא בוחרת להציג וקהל בוחריה שנאמן לה, יכול להמשיך ללכת אחריה בעיניים עצומות , כיוון שהוא יודע שהיא לא תאכזב אותו. היא מצדה חשוב לה מאוד להפגין יציבות וערכיות, כך שהיא תוכל להמשיך וליהנות מדעת ואהדת הקהל.
ייתכן ומפתה מראה כי היא עדינה מדי כדי לעמוד בראש המדינה כראש ממשלה, אך אין ספק שמי שחשובה לו צמיחה אישית , הטבות סוציאליות, דאגה לפרט וכל מה שהיא מציעה במסגרת מפלגת העבודה – לא יתאכזב.
בהצלחה !!!!

orl.png
קרדיט לתמונה-ויקיפדיה

 

* לינק ישיר לכתבה: "בימים של טרום בחירות, חשוב שנכיר את כל המועמדים לכנסת ישראל."
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2019/09/01/4750.html

www.Bwoman.co.il