השנה האקדמית בפתח-סטודנטים שבוזים? יש לנו חדשות בשבילכם - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת האתר  /  בתאריך: 23/10/2019  /  מדור: לייפסטייל, קריירה
 

תופעה מעניינת מתרחשת בעולם ההשכלה הגבוהה הישראלי - גידול האוכלוסייה נוסק ואילו מספר הסטודנטים נשאר יציב, כמעט לחלוטין, כבר עשור. בסקר שנערך לאחרונה, העידו יותר ממחצית מהמשתתפים שהחובות הכלכליים שצברו במהלך הלימודים אינם שווים את התואר, יתכן וזו אחת מהסיבות שרבים בוחרים בקורסים מקצועיים והכשרות על פני האקדמיה.

עם זאת, בעבור אלפי הסטודנטים שבינינו, אשר יחלו את לימודיהם ב-62 מוסדות ההשכלה הגבוהה השונים , אין זה רלוונטי והעיסוק העיקרי הוא כנראה בשנת הלימודים החדשה. בראשון הקרוב, 27.10.2019, ימצאו עצמם הן סטודנטים חדשים ונמרצים והן ותיקים ותשושים פוקדים את שערי האוניברסיטאות והמכללות ופותחים יחדיו סמסטר חדש. אז בין אם אתם סטודנטים למדעי הרוח , החברה או המוח, ניצנים בדרככם אל התואר הנכסף או בשלהי תקופת הלימודים, הנה כמה פריטים שיעזרו לכם להתחיל את השנה ברגל ימין.

מה ששלי, שלי!
החשיבות של האופציות הארגוניות שמציע תיק הן ללא ספק שיקול עיקרי בבחירה בו, אך אין הדבר מסתכם רק בכך. תיק המחשב החדש, שם דגש על מספר רעיונות ההופכים אותו לתיק אידיאלי, ייחודי מסוגו: עיצוב קלאסי המתאים לכל סטודנט, סגירה פשוטה ואחורית המקלה על הנוחות ובו בזמן מונעת בלבול וגניבות- על התיק שלנו אנחנו נהיה היחידים ששמים את הידיים.

tttiiikkk.jpg
תיק גב למחשב נייד נגד גניבות. להשיג ברשת ג'נטלמן. מחיר 329 שחהפסקה אקסקלוסיבית: כך תשדרגו בין שיעור לשיעור
שגרת הלימודים היא ללא ספק אינטנסיבית: מהרצאה לתרגול, מתרגול להרצאה, מבחן גדול או עבודה, וכן הלאה... כפי שאתם יכולים לנחש או ככל הנראה חוויתם בעצמכם. אם כך, חובתנו היא לפחות לנצל את ההפסקות באופן מקסימלי. התרמוס- רמקול הוא אמצעי מצוין לביצוע מטלה זו, מאפשר שמירה אופטימלית על טמפרטורת המשאות תוך האזנה לכל סוג מוזיקה שנבחר, במכשיר אחד קומפקטי ונוח לשימוש.

term.jpg
טרמוס משולב עם רמקול נייד 129 שח_קרדיט (צילום יחצ_להשיג) ברשת ג'נטלמן


תמיד מוכנים!
מציצים בו בשיעורים או חורשים עליו בהפסקות- הטלפון הנייד הוא חלק בלתי נפרד מאיתנו גם במהלך יום הלימודים . אך למרבה הצער הסוללה אינה לנצח, והיחס בין בין מספר השקעים למספר התלמידים הנואשים לבוסט קטן בטעינת הטלפון , לא הולם בכלל. אי לכך, החכמים שבינינו יצטיידו מראש במטען נייד, המאפשר טעינה מהירה ונוחה מכל מקום ללא תלות באף אחד.


bank.jpg
שח 159 POWER BANK 10000 mAh. צילום יחצמשדרים עסקים- כותבים עסקים
נכון, העולם שלנו כבר נושק לדיגיטליות מוחלטת. אנחנו מזמינים ברשת במקום ללכת לחנות, מעדיפים מסרונים על פני פגישות פרונטליות ומקלידים במקום להשתמש בדף ועט כמו בימים הטובים. עם זאת, יש פריטים שמזכירים לנו למה כדאי להחזיר עטרה ליושנה, ומחברת העור הזו היא אחת מהן. מעוצבת בקלאס בוגר ומשדרת מקצועיות ורצינות, ולזה אין תחליף.

אפרופו עסקים: מכתביות!
מבלי שנשים לב, השנה רצה והחומר הלימודי ממשיך להכפיל את עצמו בקצב מהיר יותר ויותר- איך מצליחים לשמור על סדר במצב כזה? מכתביות דמויות עור יעשו ככל הנראה את העבודה. מחולקות לתאים רבים המאפשרים ארגון מיטבי ללא הזנח של הפן האופנתי. אל תתפלאו אם תקבלו לא פעם מחמאה על התוספת המעניינת לאווטפיט שלכם.

mich.jpg
מכתבייה עם כריכת עור מבית Givony. להשיג ברשת ג'נטלמן. מחיר 199 שח
(צילום - יחצ)

לממשיכי דרכו של איינשטיין: להניח את החלום מול העיניים
מעמד העטים המדעי של איינשטיין הוא אחד הפריטים האידיאליים בעבור אלו מכם המתמקצעים בתחומי המדע השונים. מחד, יש בו אלמנט גימיקי וקומי ומאידך, הוא שימושי מאוד, על גבול ההכרחי. אם תרצו להעלות את חווית הלמידה שלכם במדרגה או שתיים בפן הנוחות, הסדר והאסתטיקה ועל הדרך להיזכר בגדול המדענים שלאור נרו אתם הולכים, מעמד העטים הזה הוא פריט הכרחי בשבילכם.

ains.JPG
גנטלמן _פסל אינשטיין _129 שח' ברשת ג'נטלמן (קרדיט צילום יחצ)בסיס חזק- אם כבר, אז כבר

עט הוא ללא ספק אחד מפריטי החובה ברשימת הקניות לקראת החזרה ללימודים. גם אם אנחנו מעדיפים להאזין או להקליד, ההתחמקות מהשימוש בו היא בלתי אפשרית. ואם כבר, אז כבר- השקיעו בעט איכותי ומסוגנן .עמידים לאורך זמן, מעוטרים במשפטי השראה, מבריקים, כסופים או שחורים- הקדישו מחשבה לפני שתבחרו בחבר החדש שלכם לשנה הקרובה.


*תמונה בראש הכתבה-hww.pexels.com/photo/people-coffee-meeting-team-7096

* לינק ישיר לכתבה: "השנה האקדמית בפתח-סטודנטים שבוזים? יש לנו חדשות בשבילכם"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2019/10/23/4812.html

www.Bwoman.co.il