סער מול נתניהו- פריימריז - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת האתר  /  בתאריך: 19/12/2019  /  מדור: חוק ומשפט
 

עו"ד גדעון סער, חבר כנסת, בן מזל קשת, תאריך לידה 9.12.1966

גדעון סער פוליטיקאי מוכר נמצא עכשיו בנקודת מפנה משמעותית בחייו האישיים והפוליטיים. חשוב להכיר אותו ומעניין לדעת מה מספרים עליו הכוכבים.
יום הלידה שלו הינו בסימן מספר 9 שזהו מספר שמלמד על יכולת וחוזקה של אדם לבצע מהלכים משמעותיים בחייו ואין בו פחד לסיים באופן מוחלט את הישן לטובת משהו חדש ונכון יותר.
מספר המזל שלו הינו 7. זהו מספר שמאפיין אנשים שחשוב להם להתעמק בכל דבר, לצבור ידע וחוכמה ויכולים להשתמש גם באינטואיציה הטבעית שלהם בזמן תהליכי קבלת החלטות.

גדעון סער הינו יליד מזל קשת שחגג לאחרונה יום הולדת – מזל טוב 
הינו בעל אישיות נעימה , חביבה מאוד ומקובל על הסובבים אותו.
המפה שלו מדברת על איש צדק, ערכי ומאוד הומאני. קשה מאוד לגלות תכונה כזאת בקרב הפוליטיקאים של היום.
הינו בעל אישיות חזקה, כריזמטית , עצמאי במחשבותיו ולא ייתן לדעתם של אחרים להשפיע עליו . יש לו חשיבה חוקרת ומעמיקה ועד שלא יבדוק כל דבר לעומק ויבין את ההיבטים מכל הצדדים לא יגיע להחלטה. יש לו טון דיבור שנעים מאוד לשומע. אינו אימפולסיבי ומתלהם ודיבורו הנעים חודר ללב הצבור המקשיב לו.
מאחר והכוכב המשפיע על העשייה שלו הוא מארס, שמעיד על אופן ודרך עשייה, הרי שמזל מאזניים הוא זה אשר משפיע ונותן את הטון לעשייה של סער וכיוון שכך, הוא מצידו לעולם לא ידרוך על אנשים על מנת להגיע למטרה שלו. הוא יחשוב אין ספור פעמים, גם תוך כדי שיחה, איך להיות מתון ולשדר יציבות כדי שלא לפגוע באדם מולו. בחיי הפוליטיקה יהיו כאלה שיחשבו שמידה טובה זו מעידה על הססנות, אך זהו אינו הדבר הנכון להגיד עליו.
עובדה זו נובעת מהצורך שלו לבדוק את כל ההיבטים של כל נושא, ללמוד אותם ורק אז להגיע להחלטות . עד היום החלטותיו, דעותיו ומעשיו בתחום פועלו התגלו כנכונות ,הומאניות מאוד ועם דאגה ואכפתיות לגבי הנושאים בהם הוא פועל.
הוא רגיש, פגיע ושום דבר לא עובר לו ליד האוזן ללא התייחסות גם אם נדמה שלעיתים מכורח תפקידו לא יוכל להתפנות לכולם.
בסופו של יום, תמיד ירצה קצת להתבודד לעשות חשבון נפש עם עצמו של מה נכון לעשות ובהתאם לכך יפעל.
שנתו הנומרולוגית האחרונה הייתה בסימן מספר 5 ולכן היה נכון לו לנסוע הרבה ולפזר את משנתו ברבים על מנת ליצור יחסי צבור טובים ולעשות עבודת שטח.
בשנה הקרובה יימצא כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר במזל גדי שיביא לסער את הצורך בבניית יציבות .
מעבר לרצון האישי שלו, ההתקדמות שלו תגיע גם מצד דחיפה של האנשים בסביבה הקרובה הרחוקה שמאמינים בו ומצפים ממנו להילחם על מקומו על ראשות הליכוד.
בהציבו את עצמו כאדם היחיד שהעז לעמוד באומץ מול ראש הממשלה, מיצב עצמו כיורש ודאי של ביבי , גם אם יהיה זה בקדנציה הבאה.


בנימין נתניהו - יו"ר הליכוד וראש הממשלה, 21.10.1949


בן מזל מאזניים. מספר המזל שלו הינו 9 עובדה המאפשרת לו להתגמש ולהשתנות בהתאם לצורך. השנה הנומרולוגית הינה בסימן מספר 7, עובדה המלמדת על כך שבשנה זו הוא מרגיש בדידות יותר מהרגיל ונוטה להתכנס בתוך עצמו מבלי לשתף את האחרים בתוכניותיו.
התקופה הקרובה תהייה שנת מבחן קשה ביותר עבורו שכן כוכבים כמו סטורן המעכב ומקשה ופלוטו שגורם לשינוי משמעותי משפיעים עליו ויגרמו לו לסיים את הקדנציה שלו מהר מן המצופה. כוכבים אלה יושבים זמן רב במפתו של אדם ולכן נראה שהשנתיים הקרובות עומדות להיות משמעותיות ביותר לגבי היכולת שלו להמשיך ולתפקד כראש ממשלה.
מפתו האישית מעמידה אותו כבעל נתונים טבעיים להיות תמיד במרכז ולא משנה מהי הזירה בה הוא מופיע. גם אם נדמה כי הוא בנסיגה הרי שראשו כפוליטיקאי ותיק ומנוסה, תמיד מתכנן את הדרך חזרה לפסגה ולא יוותר, אלא בהשפעת כוח עליון כלשהו. בכל מקרה, שאיפות ליבו יהיו תמיד להיות האדם החזק והשולט והוא לא ינוח עד אשר ימלא את משאלתו להמשיך ולכהן כראש הממשלה.
את מפתו האישית כדאי לחלק לשני חלקים: האישי והמקצועי. ברמה האישית, יש לו צורך בחופש אישי רב ואם לא היה נאלץ להיות בתפקיד מחייב הדורש מסגרת ייצוגית הולמת, היה יכול לוותר כליל על מחויבות רגשית. לעיתים, בגלל העובדה שהוא בן מזל מאזניים עם תלותיות מסוימת בזוגיות, יש לרחם עליו לגבי הימצאותו במצבים קשים ברמה המשפחתית. אין לו דרך לפרוץ את המעגל הקיים מלבד להתנהג ולשדר "הכל בסדר".
ברמה המקצועית, חסר ביבי נתניהו את אלמנט המים שבטבע, הוא האלמנט הגורם לאדם לדבר ברגש ולחדור לנימים הרגשיים הקטנים ביותר של האדם שעומד מולו. מאחר שחסרה לו יכולת זו, הרי שאנשים מרגישים כי אינו מגיע אליהם בדיבוריו וזו גם התשובה לכך, מדוע אנשים רבים מפרשים את דיבורו כחלקלקים ולא אמינים.
ואולם, הוא מבחינתו מתכוון לדבריו, שלצערו אינם מתפרשים נכונה. הינו אינטליגנט ברמה גבוהה במיוחד, פוליטיקאי מבריק, חכם, כריזמטי ויש לו יכולת דיבור ושכנוע מרשימים. הפוליטיקה, הוא המקום בו הוא מרגיש שזהו מקומו האמיתי ושוחה בה כדג במים. יחסי החוץ שלו הם דוגמה וסמל שעוד ילמדו בספרי ההיסטוריה גם כראש הממשלה שהחזיק הכי הרבה זמן במדינת ישראל.
יכולות הביצוע שלו גבוהות ביותר ויש לו יכולת מנהיגות העשויה לסחוף אחריו אנשים. יש לו יכולת להיות קליל ולשנות את התנהגותו על-פי הנתונים בשטח. חבריו הקרובים אוהבים אותו והרחוקים פוחדים ממנו.
בהצלחה ושהטוב ביותר לעם ישראל ינצח.

בברכה
צילה שיר אל
0522248626

220px-likud_logo-svg.png
מקור- ויקיפדיה

 

* לינק ישיר לכתבה: "סער מול נתניהו- פריימריז"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2019/12/19/100062.html

www.Bwoman.co.il