מעלימים את הכתמים! - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת האתר  /  בתאריך: 18/02/2020  /  מדור: אופנה ויופי, קוסמטיקה, טיפוח הגוף
 

מותג הקוסמטיקה HL, המתמחה בתכשירי קוסמטיקה מקצועיים המכילים חומרים פעילים ופורמולות המבוססות על מחקרים מדעיים וקליניים מקיפים, מציג מסיכת הבהרה העוזרת לטיפול בבעיית פיגמנטציה, מחדשת את מראה העור ומעניקה לו גוון אחיד וזוהר.

בעיית הפיגמנטציה המתבטאת בהופעת כתמים וצבע עור פנים לא אחיד היא בעיה המטרידה נשים רבות, אך בהחלט ניתנת לטיפול. המסכה מסדרת "דרמה לייט" מבית המותג מכילה חומרים פעילים רבים, בניהם: תמצית צמחים מבהירה, עמילן אורז, ויטמין סי, ויטמין 3B ועוד. חומצות וחומרים פעילים אלו ונוספים הנמצאים בה, כמו גם בשאר מוצרי הסדרה באופן מרוכז, מגבירים משמעותית את יעילות הטיפול ותורמים להבהרתו של העור ויצירת גוון אחיד.

התוצאות להן ניתן לצפות לאחר שימוש קבוע הינן, הפחתת כתמי גיל ומלזמה, הבהרת כתמי היפר- פגמנטציה, מניעת היווצרותם של כתמי עור חדשים והבהרת גוון העור לבהיר יותר ואחיד. את המסכה יש למרוח פעם עד פעמיים בשבוע, שכבה אחידה על עור נקי, להמתין 15 דקות ולשטוף היטב במים פושרים. שימוש במסכה מומלץ בעיקר בעונות הקרות בהן קרני השמש אינן באות במגע ישיר ודחוף עם העור, אך לשם בטיחות יש להשתמש בשילוב עם תחליב הגנה או תכשיר בעל מקדם הגנה בכל עת. המחיר: 220 שקלים ל- 50 מ"ל.

מותג הקוסמטיקה המקצועית HL- להשיג אצל הקוסמטיקאיות המובחרות.hl11.jpg

מסכה מבהירה מבית מותג הקוסמטיקה המקצועית HL, 220 שח ל- 50 מל, להשיג אצל הקוסמטיקאיות המובחרות, (צלם אורי גרון)


 

* לינק ישיר לכתבה: "מעלימים את הכתמים!"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2020/02/18/100130.html

www.Bwoman.co.il