מותג הדרמו-קוסמטיקה A-DERMA משיק את CUTALGAN Spray תרסיס ייחודי וחדשני הנותן מענה למצבים של אי נוחות בעור *** - גרסה להדפסה - (לגרסה הרגילה לחץ כאן)
מאת: מערכת האתר  /  בתאריך: 04/09/2021  /  מדור: בריאות, טיפוח הגוף, רפואה משלימה
 

א-דרמה (A-DERMA) הינו מותג דרמו- קוסמטיקה אשר פותח במיוחד לעור יבש ומגורה. מוצרי המותג מבוססים על שיבולת שועל מזן הריהלבה (Rhealba) זן זה נבחר מתוך שמונים זנים של שיבולת שועל בזכות תכונותיו הייחודיות: המאזנות מחדש את העור, משקמת את מחסומי העור ובעלות פעילות אנטי דלקתית. המוצרים מבוססים על מחקרים דרמטולוגיים ייחודיים והם עוברים מבחני יעילות וסבילות, תחת בקרה דרמטולוגית קפדנית. מוצרי א- דרמה הוכחו כיעילים, בטוחים ומומלצים על ידי רופאים ורוקחים בכל העולם.

CUTALGAN Spray -תרסיס ייחודי וחדשני שמיועד להפחית ולהקל תחושות של אי נוחות בעור (עקיצות, פגעי עור קלים ועור פגום) באופן מיידי. כמו שאר מוצרי א-דרמה גם CUTALGAN Spray מבוסס על שיבולת שועל מזן ריהלבה ומכיל רכיב פעיל Peruvin Liana (ליאנה פרואית) המרגיעים את העור.
CUTALGAN מתאים לטיפול בכל אזורי הגוף והפנים, כולל קרקפת, ואזורים אינטימיים חיצוניי, מתאים לשימוש של תינוקות, ילדים ומבוגרים.

CUTALGAN Spray מתאים לשימוש גם במצבים הבאים:
•לאחר חשיפה לשמש
•לאחר פרוצדורות דרמטולוגיות ואסתטיות.
•פגעי עור קלים ועקיצות.

מחיר מומלץ לצרכן: 89.90 ₪ ל-100 מ"ל.
את המוצרים ניתן להשיג ברשתות הפארם ובבתי מרקחת פרטיים נבחרים.

kkkk.jpg
צילום:יחצ

 

* לינק ישיר לכתבה: "מותג הדרמו-קוסמטיקה A-DERMA משיק את CUTALGAN Spray תרסיס ייחודי וחדשני הנותן מענה למצבים של אי נוחות בעור ***"
http://www.bwoman.co.il/articles/news/ex/index.php/2021/09/04/20154.html

www.Bwoman.co.il