בי וומן » הורוסקופ » מזל אריה

מזלות ▼


מזל טלה
טלה
מזל שור
שור
מזל תאומים
תאומים
מזל סרטן
סרטן
מזל אריה
אריה
מזל בתולה
בתולה
מזל מאזניים
מאזנים
מזל עקרב
עקרב
מזל קשת
קשת
מזל גדי
גדי
מזל דלי
דלי
מזל דגים
דגים
מזל אריה

מזל אריה:

תאריכים: בערך בין ה-22.7 ועד ל-23.8 | שם לועזי: Leo


תחזית הורוסקופ שבועי למזל אריה:

שיתוף בפייסבוק
תחזית לשבוע שבין ה 15-21/10 הכוכב מארס נמצא אצלכם בבית הכספים עובדה שמצביעה על כך שייתכן ואתם חייבים לבדוק מחדש את ההתנהלות הכספית והכלכלית שלכם וייתכן גם שאתם פועלים בצורה שלא בהכרח נכונה או טובה לכם. מזלכם שהכוכב וונוס שאחראי גם הוא על כספים ויחסים נמצא בבית הסביבה הקרובה שלכם , כך שנראה שתקבלו את מקסימום העזרה והתמיכה לה אתם זקוקים.
יש לך שאלה? לחצי למעבר לפורוםתחזית הורוסקופ שנתית תשע"ו למזל אריה:
שפע - זוהי שנה מצוינת עבורכם כיוון שסוף סוף הגיעה אליכם כוכב השפע המוכר בשמו יופיטר ויעניק לכם שנה שבה תוכלו סוף סוף לשדרג את עצמכם מבחינה כלכלית על ידי כך שייפלו בחלקכם הזדמנויות חדשות להרוויח כספים ואלה יבואו גם בדרך היצירתית המיוחדת לכם. היזהרו לא להיכנס להוצאות מיותרות בין החודשים פב' ועד מאי, כיוון שנראה שחשוב שתבחרו את הדרך הנכונה מבין שלל האפשרויות.

אתגר
- השנה יעבור הכוכב סטורן שידוע גם בשמו ה"מורה הגדול" אל בית הילדים, הרומנים והתחביבים שלכם, כך ששלושת נושאים אלה עומדים בפני שינוי משמעותי בחייכם. אלה מכם שיש לכם ילדים נראה שתצטרכו לשנות את תפיסת העולם שהייתה לכם עד עכשיו ותצטרכו לקחת יותר אחריות בנושא. תחביבים יהיה האופן בו תוכלו לממש את עצמכם ורומנים במידה ואין בהם תועלת ממשית, לא יועילו לכם.

אפיון כללי למזל אריה:
תאריך המזל: בערך בין ה-22.7 ועד ל-23.8
סמל המזל: אריה
אלמנט: אש, יציב
איבר בריאותי רגיש: לב

תכונות חיוביות של המזל:
ילדים מלאי עוצמה ומרשימים בנוכחותם, בעלי יכולת מנהיגות בחברה ובכל מקום בו הם נמצאים, רחבי לב, גאים ובעלי אגו חזק ביותר, בעלי כריזמה מרשימה ויכולת דיבור וביטוי מעולה, חמים וחברותיים.

תכונות שליליות של המזל:
ילדים שתלטניים, מרוכזים בעצמם ובצרכים שלהם, חושבים שהיקום סובב סביבם ועל כן מגיע להם הכול, אוהבים לשלוט והרצון לעשות כל דבר בגדול מוציא אותם מאיזון, חסרי יכולת לראות דברים בצורה הנכונה, חסרי יכולת לראות את הפרטים.

הסתגלות למסגרת: המסגרת תתאים מאוד לאריה - בתנאי ברור שהוא יהיה בראשה וייתן את ההוראות לזולת כיצד לנהוג. לכל מצב אחר - אין סיכוי להתקיים...

תחביבים: לאריות תחביבים רבים שבהם הם יכולים להביע את כישרונם הבימתי והרגשי. משחק, שירה וריקוד יהיו מעולים לצד תמיכה רגשית בזקוקים להם.


הירשמי לניוזלטר