בי וומן » הורוסקופ » מזל שור

מזלות ▼


מזל טלה
טלה
מזל שור
שור
מזל תאומים
תאומים
מזל סרטן
סרטן
מזל אריה
אריה
מזל בתולה
בתולה
מזל מאזניים
מאזנים
מזל עקרב
עקרב
מזל קשת
קשת
מזל גדי
גדי
מזל דלי
דלי
מזל דגים
דגים
מזל שור

מזל שור:

תאריכים: בין ה-21.4 ועד ל-21.5 | שם לועזי: Taurus


תחזית הורוסקופ שבועי למזל שור:

שיתוף בפייסבוק
תחזית לשבוע שבין ה 09/12/18-15/12/18 הכוכב וונוס שהוא גם הכוכב שלכם יצא מהנסיגה וממשיך את פעילותו הענפה במקום המקושר עם כל נושאי הרצון שלכם לאינטימיות ושותפויות מעשיות בחיים, שהם הבסיס למעשה לכל מערכת יחסים. נראה שכל התוכניות שלכם שוב עומדות למבחן ואתם נמצאים בפני סיטואציות חדשות שבהן אתם נדרשים להיות עקביים ולהביע את מחשבותיכם ביחס לנושאים הרלוונטיים.
יש לך שאלה? לחצי למעבר לפורוםתחזית הורוסקופ שנתית תשע"ו למזל שור:
שפע - בשנה הקרובה תוכלו ליהנות מהתחלות חדשות בכל הקשור למימוש האישי שלכם. נראה שתחושו צורך ליצור ולהראות את היצירתיות הגלומה בכם כך שלא תרצו להמשיך במה שעשיתם עד היום אלא תכניסו תחומי עניין חדשים לחייכם, כך שתוכלו ליהנות מהדרך החדשה. לפנויים שביניכם, תהייה שנה של התחלות חדשות ונראה שגם הצעירים מכם מבקשים מכם זמן ושעות איכות.

אתגר
- כספים שאתם מצפים להם לא יגיעו במהירות שהייתם רוצים ולכן מומלץ לכם מאוד לשמור כרגע את הכספים ואת האנרגיות שלכם לימים טובים יותר מבחינה כלכלית. נראה שתצטרכו לקצץ בכל הנוגע להוצאות הכספיות שלכם ומותרות לא באות בחשבון בשלב הזה. יחסים בין אישיים ידרשו יותר תשומת לב ואכפתיות מהימים הרגילים, כיוון שבאופן טבעי קיצוץ כספי מביא מתח.

אפיון כללי למזל שור:
תאריך המזל: בין ה-21.4 ועד ל-21.5
סמל המזל: שור
אלמנט: אדמה, יציב
איבר בריאותי רגיש: צוואר

תכונות חיוביות של המזל:
ילדים בעלי אופי מעשי ותכליתי, יציבים, יצירתיים, שלווים, לא מחפשים להיות שונים, מעדיפים להאמין במה שרואים ובמה שאפשר לחוש, אפשר לסמוך עליהם, אוהבים נוחיות, אסטטיים, בעלי חוש אומנותי מפותח.

תכונות שליליות של המזל:
אוהבים להיות שולטים בחיים שלהם, נצמדים לחפצים האישיים שלהם, קשה להם להתחלק עם אחרים, עקשנים, בעלי חשיבה איטית למדי, לא אוהבים שינויים, קשה להם להיות ספונטאניים, מאמינים רק בקיים ולא יכולים לראות דברים שמעבר.

הסתגלות למסגרת: אין כל בעיה לשוורים החביבים והמסודרים להסתגל למסגרת. למעשה, היא מאוד חביבה עליהם כיוון שהיא נותנת להם תחושה של בטחון ויציבות.

תחביבים: עיסוקים רבים בתחום האומנות והיצירה יתאימו לשור המוכשר וגם תחביבים ביצירת דגמים ועיצוב בתים, נדל"ן וכל הכרוך בכך.


הירשמי לניוזלטר